Video: kes katab kriisisajal eestlase toidulaua?

Riiklikud abimeetmed lähevad käiku siis, kui meie söögilaua varustamine on puudulik. Foto: Visualhunt

EPKK toiduvaldkonna juht Meeli Lindsaar ütles veebiseminaril “Kes katab kriisiajal eestlase toidulaua?”, et esmalt tuleb kuulajatel seaduseelnõudes orienteerumiseks mõista lühendeid: ETO, HOS ja VOS.

Regionaal- ja Põllumajandusministeeriumi kriisjuht Toomas Unt sõnas, et lühend VOS on tsiviilkriisiks ja sõjaliseks kriisiks valmisoleku seaduse eelnõu. „Riigikantselei eestvedamisel julgeoleku valdkonna ja riigikaitse valdkonda ühendav reform-seadus, mis ühendab endas eelnõuna nii riigikaitse seadust kui erakorraliseolukorra seadust, hädaolukorra seadust ja riburada veel sätteid teistest seadustest,“ selgitas Unt.  

Vaata veebiseminari „Kes katab kriisisajal eestlase toidulaua?“ , mis on salvestatud EPA messistuudios ja saa muu hulgas vastused küsimustele: mis on ETO ja HOS?  Küsimustele vastab Regionaal- ja Põllumajandusministeeriumi kriisjuht Toomas Unt ja vestlust juhib EPKK toiduvaldkonna juht Meeli Lindsaar.

Veebiseminar on salvestatud MAK 2014-2020 „Teadmussiirde pikaajaline programm põllumajanduse, toidu ja maamajanduse tegevusvaldkonnas“ raames. Rahastamisallikas: Euroopa Maaelu Põllumajandusfond (EAFRD). 

Eelmine luguKuula saadet: ühistegevus Eestis võiks olla veelgi aktiivsem
Järgmine luguVeebiseminar: Kas toiduraiskamine on uue ajastu mood?