10 põhjust, miks olla EPKK liige

Kutsume Sind liituma Eesti Põllumajandus-Kaubanduskojaga. Kuuludes koja liikmeskonda, oled Sa osa mõjusaimast maamajandusettevõtjate võrgustikust. Põllumajanduskoda on suurim põllumajandust, toidutootmist, maamajandust ja metsandust koondav biomajanduse valdkonna organisatsioon Eestis. Koos saame seista soodsa ettevõtluskeskkonna eest nende valdkonade ja maapiirkondade ettevõtjatele.

Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja liikmeks tasub astuda sellepärast, et koja liikmena…

1. Saad vajadusel meilt abi ja kaitset – EPKK esindab Sind ja seisab järjepidevalt Sinu professionaalsete huvide eest nii Eestis kui ELi tasandil. Meie tugevus väljendub ettevõtjate koostöös ja valdkonna tuleviku tundmises. Liitumine kojaga annab Sinu häälele jõudu, et see kostaks nii teineteisega suheldes kui seadusandjateni.

2. Saad vajadusel nõu, kui annad ka ise nõu – vajad professionaalset nõu? Lihtsalt helista meile. Meiega ei ole Sa kunagi üksi. Meie abivalmidust väärtustavad liikmed saavad alati arvestada koja abiga. Sulle on kättesaadavad koja ressursid, et leida vastuseid äripraktikas esile kerkivatele probleemidele. Kui nõu ja abi vajad, siis koja spetsialistid ja liikmed suunavad Sind asjakohaste lahendusteni.

3. Saad luua toetava võrgustiku – koda on koht just Sinule, kui soovid teha koostööd oma kolleegidega teistest maamajanduse valdkonna ettevõtetest ning kuuluda professionaalide kogukonda. Koja liikmena oled Sa ühendatud teiste ettevõtjatega, et õppida teistelt ja leida oma küsimustele vastuseid. Ühinemine kojaga loob Sulle võimalused püsida motiveerituna ja inspireerituna. Kojas tegutsedes kohtad uusi inimesi, õpid uusi asju ja väldid läbipõlemist. Paljud võimalused on kättesaadavad ainult koja liikmetele, mille avastamine on suurepärane viis uute partnerite leidmiseks ja vanade hoidmiseks.

4. Saad olla hästi informeeritud – tahad kursis olla, mis maamajanduses toimub ja kuidas see Sinu tegevust mõjutab? Soovid laiendada oma teadmisi? Koda edastab sulle informatsiooni sellest, mida võiksid ja peaksid teadma. Koja liikmena saad igal tööpäeval oma e-postkasti valdkonna meediaülevaate ning igal nädalal koja sündmuste ja olulisema info kokkuvõtte. Oled alati ajakohaselt informeeritud seadusandlusest, regulatsioonidest ja professionaalsetest arengutest.

5. Saad edendada oma ettevõtmist – otsid suunda andvat informatsiooni, mis aitaks edendada Sinu tegevust? Koda saab aidata. Saad osaleda koja üritustel ja liikmete aruteludel, kus pakutakse väärtuslikku informatsiooni Sinu ettevõttevõtmiste edendamiseks.

6. Saad osaleda elukestvas õppes ja säästad otsingutele kuluvat aega ning raha – otsid uusi teadmisete allikaid? Kojal on need olemas! Koja liikmena on Sul võimalik tasuta või palju soodsamalt osaleda infopäevadel, seminaridel, konverentsidel, messidel ja liikmete ümarlaudadel. Koja liikmena saad tulevikku vaatavat ja suunavat informatsiooni. Hoiame Sind kursis maamajanduse valdkonna teadusarengutega.

7. Saad leida uusi ja hoida vanu sõprussuhteid – paljud meie liikmed võivad Sulle rääkida, et kojas on nad leidnud sõpru ja loonud sõprussuhteid, nii ärilisi, kui lihtsalt inimeste vahelisi. Koda võib võrrelda erinevaid tegevusvaldkondi ühendava klubiga, kuhu kuuluvad edasipürgivad ja valdkonnas tunnustatud ettevõtted.

8. Saad täiendada oma lugu ja oled respekteeritud – ettevõtja ja professionaalina saad koja liikmena kindlustada oma head mainet partnerite, klientide ja üldsuse silmis üle Eesti. Koja liikmeks olemisega edastad sõnumit oma aktiivsusest ja pühendumusest maamajandusele.

9. Saad tegutseda mentorina – oma valdkonna professionaalina tunnetad tõenäoliselt muret järgmise põlvkonna eest. Sul on võimalus hakata kojas mentoriks noortele hakkajatele ettevõtjatele või hätta sattunud koja liikmetele  – see  on rahuldust pakkuv viis panustada oma elukutse järjepidevusse ja professionaalsetesse väärtustesse.

10. Saad osa liikmesoodustustest – saad koos teiste ettevõtetega osaleda toiduvaldkonna messidel, hoiad seejuures tänu turuarendustoetusele kokku kulusid. Koja liikmena saad vähemalt 30% soodsamalt osaleda eksponendina Eesti Põllumajanduse Aastanäitusel või näitust tasuta külastada. Liikmena on sul võimalik Eesti tuntuimat toidumärgist – Pääsukesemärki – kasutada oma toodetel 50% soodsamalt.

TÄIDA LIITUMISAVALDUS SIIN >>

EPKK tänased liikmed >>

Liikmemaksu kohta vaata lähemalt hinnakirjast >>

Eelmine luguMuldade tervisest sõltub elu planeedil Maa
Järgmine luguPiimalehmade arv langes Eesti kõigi aegade madalaimale tasemele