Maamajanduse infoportaal sai uue kuue

Maamajanduse infoportaal pikk.ee on aastaid pakkunud kõigile põllumajandus-valdkonna huvilistele palju informatsiooni ja olnud üks suhtlemise vahendeid erinevate osapoolte vahel. Portaali tegijad on alati pidanud väga oluliseks edastada värkeimat infot ja kajastada olulisi teemasid. Kuna infohulk ja materjalide pagas aina täieneb, tekkis vajadus uuendada veebilehe struktuuri ja sellega kaasnes ka visuaalse pildi värskendus.

Keskmiselt külastab veebilehte pikk.ee kuus 9000 inimest, nendest umbes pooled on korduvkülastajad. Vanema versiooniga harjunud külastajatele kinnitatakse, et ära ei ole kaotatud ühtegi olulist teemat. Kõik erialased valdkonnad on endiselt esindatud ja teadetetahvel avatud. Sündmuste kalendri kaudu on võimalik ka edaspidi planeerida tegevusi ja uudiste rubriigis on esindatud kõik teema- ja päevakohased artiklid. Täiendusena on nüüd võimalik lugeda rohkem informatsiooni Eesti põllu- ja maamajanduse nõuandeteenistusest.

Nagu iga uus asi vajab harjumist, nii on ka uuenenud pikk.ee-ga. Oma arvamuse uuenenud veebilehest saate anda küsitluse rubriigis või kirjutades e-postile eve.maspanov@nouandeteenistus.ee.

Et uuenenud veebilehega tutvumine oleks toredam, osalege mängus, mille peaauhinnaks on Kubija Loodusspa kinkekaart. Mängus osalemiseks leidke uuenenud veebilehelt link „Kirjuta meile“ ja saatke selle kaudu oma andmetega võtmesõna „Leidsin“. Kõikide saatjate vahel loosime välja peaauhinna ja lohutusauhindu. Mäng kestab 23. maist kuni 6. juunini.

Eelmine luguAP 2012 Maie Mõlder: Lehm pole tootmisvahend, vaid sõber
Järgmine luguValiti Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja uus nõukogu