Eesti tootjad Riia toidumessil

4. – 7. septembrini kestab Läti pealinnas Riias 19. rahvusvaheline toidu-, tehnoloogia – ja pakendimess Rigafood 2014, mida peetakse Baltimaade suurimaks toidumessiks. Põllumajandus-Kaubanduskoda (EPKK) korraldab messil taas Eesti tootjate ühisstendi, kus tänavu tutvustavad oma tooteid DGM Shipping, Estonian Spirit, Kadarbiku Köögivili ja Sveba-Dahlen. Eesti 36ruutmeetrine stend nr D40/E41 asub hallis 2.

EPKK turunduse projektijuhi Marget Viskovi sõnul otsivad paljud Eesti tootjad turgu oma toodetele eelkõige lähinaabrite juures. Moe peenviinavabrik tutvustab Riia messil oma erinevaid tooteid: viinasid Moe 1886, Moe Mahe 1886 (mahetoode) ja uudistootena Sangaste rukkist valmistatud viina Silver Swan Pure Rye. Need tooted on valmistatud Eesti teraviljast toodetud piiritusest. Messil osalemise eesmärk on tutvustada Läti jaetarbijale oma tooteid ja aidata edasimüüjatel saavutada paremaid tulemusi Läti turul.

Kadarbiku Köögivilja tooted müügil Läti kõigis neljas suuremas jaekaupluste ketis (Prisma, Rimi, Stockman, Maxima). Firmatutvustab messil oma uusi tooteid – sidrunijooki, mandariinijooki ja greibijooki. Lisaks on kaasas veel suur valik erinevaid mahlasid ja smuutisid: porgandimahl, porgandi-õunamahl, peedi-õunamahl, peedimahl, kapsamahl, peedi-porgandimahl, pirni-aprikoosi smuuti, mango smuuti, ananassi-vaarika smuuti, rabarberi-maasika smuuti ja vaarika mustika smuuti.
Ootame messi külastama.
Lisainfo: EPKK turunduse projektijuht Marget Viskov, tel 59190778, e-post:marget@epkk.ee
Eelmine luguEuroopa Komisjon teatas kriisiabi turukorralduse meetmete rakendamisest piimandussektoris
Järgmine lugu50 aastat künnivõistlusest Kehtnas