e-Seminar: Eesti ja Läti tööstussektorite varustamine kodumaise taastuvenergiaga

Saksa-Balti Kaubanduskoda koostöös Saksa Majandusministeeriumiga korraldab 13. oktoobril 2020 algusega kell 10:00 Saksa-Eesti-Läti virtuaalkonverentsi teemal „Eesti ja Läti tööstussektorite varustamine kodumaise taastuvenergiaga“ (ingl k Self-Supply with renewable energies in industry with a focus on bioenergy).

Konverentsil räägivad eksperdid Saksamaa kogemusest ja koma lahendusi tutvustavad kaheksa Saksa ettevõtet, omapoosete ettekannetega esinevad ka Eesti ja Läti eksperdid ja ettevõtted. Konverents toimub inglise keeles ja seal osalemine on kõigile tasuta.

Lisaks on perioodil 14-23. oktoobrini võimalik veebi kaudu individuaalselt kohtuda konverentsil esinevate Saksa ettevõtetega, kes on huvitatud koostööst siinsete ettevõtetega. Veebi-kohtumuised toimuvad Zoomis või Skypes.

Täpsem lisainfo, sh konverentsi päevakava ja ülevaade osalevatest Saksa ettevõtetest veebilehel: https://www.ahk-balt.org/et/ueritused/event-details-ee/digitale-ahk-geschaeftsreise-in-die-baltischen-staaten. Konverentsile saab registreeruda kuni 5.oktoobrini eelnevalt viidatud veebilehe kaudu või e-mailil karen.voolaid@ahk-balt.org.

Eelmine lugu30.09.2021 – EPKK infopäev „Piima töötlemine väikemeiereides“
Järgmine luguAasta Põllumees 2020 kandidaat Karin Tiit töötas taluköögis välja tervislikud kanepitooted