14.02.24 koolitus “Teenuse atraktiivne kirjeldamine”

Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda ja Maatursimi Ühing kutsuvad teid osalema rahvusvahelise toiduturismi arendamise projekti BASCIL raames korraldataval koolitusel „Teenuse atraktiivne kirjeldamine“. Koolitustel osalemine on tasuta.

 

Toimumisaeg: 14. veebruaril, kell 10.00-12.00

Toimumiskoht: veebikeskkond Zoom

Koolitus: „Teenuse atraktiivne kirjeldamine“

Koolitaja: Uku Nurk

Koolitus “Teenuse atraktiivne kirjeldamine” keskendub kahele peamisele teemale: selged ja haaratavad tekstid ning personaalne ja sihtgrupile suunatud lähenemine. Esimeses osas õpitakse esile tooma olulisi argumente ja unikaalseid tooteomadusi, samuti tagama usaldusväärsust läbi päritolu ja tootmise ajaloo. Teises osas keskendutakse tekstide koostamisele sobivas toonis, tasakaalu leidmisele formaalsuse ja personaalsuse vahel ning kuvandi loomisele, mis soodustab kordusostusid ja soovitamist. Koolitus aitab osalejatel muuta nende teenuse kirjeldused tõhusaks turundusvahendiks.

Koolitajast:

Uku Nurk on pikaaegse reklaamiagentuuri töö (20+ aastat) kogemusega loovjuht, kes on oma karjääri jooksul pidanud erinevaid ameteid disainerist kuni loovjuhini. Agentuuri aastatel on ta töötanud selliste brändidega, nagu Leibur, Tallinna Vesi, Maanteeamet, Viru Keemia Grupp, Nõo Lihatööstus, Saaremaa Piimatööstus ja paljud teised. Aastast 2017 töötab Uku vabakutselise koolitaja, loovjuhi ja veebiarendajana, tuues kaasa rikkaliku praktilise kogemuse mitmekesiste valdkondade ja klientidega.

Lisainfo: Helen Orutar, EPKK projektijuht, e-mail: helen@epkk.ee, tel: 5353 4329

Projekt BASCIL on osa INTERREG Läänemere piirkonna programmist, mis toetab ja rahastab piirkonna arengut. Lisateave projekti kohta: https://epkk.ee/bascil/

Eelmine lugu13.02.24 koolitus “Teenuse hinnastamine”
Järgmine luguValmis maarahva valimiskompass