13.02.24 koolitus “Teenuse hinnastamine”

Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda ja Maatursimi Ühing kutsuvad teid osalema rahvusvahelise toiduturismi arendamise projekti BASCIL raames korraldataval koolitusel „Turismiteenuse hinnastamine“. Koolitustel osalemine on tasuta.

Toimumisaeg: 13. veebruaril, kell 12.00-14.00

Toimumiskoht: veebikeskkond Zoom

Koolitus: „Turismiteenuse hinnastamine“

Koolitajad: Aet Kull ja Elmo Puidet

Koolitus “Turismiteenuse hinnastamine” keskendub omahinna mõistmisele, konkurentsianalüüsile ja ostja ootustele. Sealhulgas praktilised näited ja harjutused omahinna arvutamiseks ning strateegiad hinnavõitluseks, aidates paremini mõista ja rakendada hindade kujundamise põhimõtteid turismiettevõtetes.

Koolitajatest:

Aet Kull on olnud turundusega seotud aastaid, seda õppides, õpetades ja igapäevaselt praktiseerides. Aet hoolitseb igapäevaselt selle eest, et Ettevõtluskõrgkooli Mainor tudengid saaksid turundusalaselt haritud ja vabal ajal renoveerib ühte mõnusat mõisaveskit Mulgimaal.

Elmo Puidet on olnud ettevõtja 25 aastat ja juhtinud erinevaid organisatsioone 30 aastat. Tugevuseks strateegiline mõtlemine, ärimudeli arendus ja meeskondade arendus. Igapäevaselt peamiselt tegev Viljandimaa Arenduskeskuse juhtimisega viimased viis aastat.

Lisainfo: Helen Orutar, EPKK projektijuht, e-mail: helen@epkk.ee, tel: 5353 4329

Projekt BASCIL on osa INTERREG Läänemere piirkonna programmist, mis toetab ja rahastab piirkonna arengut. Lisateave projekti kohta: https://epkk.ee/bascil/

Eelmine luguLinas Agro OÜ paneb viljaga kauplemise Eestis pausile
Järgmine lugu14.02.24 koolitus “Teenuse atraktiivne kirjeldamine”