Linas Agro OÜ paneb viljaga kauplemise Eestis pausile

Foto: Pixabay

Alates 8. veebruarist 2023 paneb Linas Agro OÜ teravilja, õlikultuuride ja kaunviljadega kauplemise pausile.

Täidame kõik lepingulised kohustused nii 2022 aasta kui ka 2023 hooaja saakidele. „Mitte ükski leping ei jää arveldamata – kõik lepingud ja kokkulepped täidetakse,“ kinnitab ettevõtte tegevjuht Mihkel Hang. „Samuti kinnitan, et Linas Agro Group näeb Eestit jätkuvalt olulise osana oma Baltikumi üleses strateegias, väärtustades pikaaegset koostööd põllumeestega kogu Baltikumis,“ sõnab Hang. „Oma väikese meeskonnaga tegutsedes on meile oluline  pakkuda parimaid lahendusi Eesti põllumeestele. Võtame fookusesse sisendid ja tahame nendega teha tugevat tööd, viime ellu vajalikud arendused ja investeeringud, et tulla tagasi viljaga kauplemise juurde  – see on selge nägemus,“ kinnitab Hang. 

Linas Agrol on käimas mitmeid suuri investeeringuid, millest Eestit puudutab kõige otsesemalt uue seemnekeskuse ehitus Lätti. Eesmärk on suurendada kvaliteetsete seemnete saadavust Läti ja Eesti turul. Läti seemnekeskust jäävad toetama ka kohapealsed seemnete paljundajad Eestis. Samuti on meie tähelepanu kliendikesksusel, mille jaoks on lähiajal valmimas mitmed uudsed, põllumeest toetavad lahendused – nende tutvustamise ja kasutamisega alustatakse esmalt Eestis. 

Linas Agro OÜ kuulub AB Linas Agro Group’i, mis omab Baltikumi suurimaid põllumajanduse ja toidutootmise ettevõtteid. Gruppi kuulub enam kui 75 ettevõtet, mis tegutsevad 8 riigis ning pakuvad tööd 4886 inimesele. Grupi ettevõtted katavad kõiki valdkondi põhimõttel „põllult lauale“ ning on seotud põllumajandustoodete ja toiduainete tootmisega, töötlemisega, samas pakkudes erinevaid teenuseid ja tooteid põllumeestele.

 

Eelmine luguÜhised jõupingutused mesilasperede kaitseks kannavad vilja
Järgmine lugu13.02.24 koolitus “Teenuse hinnastamine”