EPA2019 – põllumeeste oma suursündmus!

EPA logoKutsume kõiki põllumajanduse ja biomajanduse valdkonna ettevõtjaid osa saama esimesest Eesti põllumajanduse aastanäitusest EPA2019, mis toob kaheks päevaks Tartusse kokku sektori tipptegijad. EPA2019 pole lihtsalt näitus, see on Eesti põllumajanduse suursündmus. EPA2019 toimub 31. oktoobrist 1. novembrini 2019 Tartus Raadil Eesti Rahva Muuseumi avaratel sise- ja välipindadel. Aastanäitus toob kokku Eesti põllumajandussektori otsustajad ja põllumeeste kõige olulisemad koostööpartnerid. Kahe päeva jooksul tutvustatakse põllu- ja biomajanduse trende, uuendusi ning innovaatilisi tehnoloogiaid, mis aitavad ettevõtetel paremini majandada ja leida lahendusi kõige keerulisematele igapäevastele väljakutsetele.

EPA2019 on Eesti Rahva Muuseumi inspireerivas ja kvaliteetses keskkonnas toimuv uue põlvkonna väljanäitus, mis ühendab endas ärikülastajale suunatud B2B messi, kõrgel tasemel seminariprogrammi ja meeleoluka lõikuspeo. EPA2019 on hea võimalus põllumeestele teha kokkuvõtteid lõppenud aastast, sõlmida äripartneritega tulevikku vaatavaid kokkuleppeid ja ammutada energiat uueks hooajaks valmistumisel.

EPA2019 keskmes on ettevõtja ja tema vajadused – see on ettevõtjatele suunatud sündmus, mis pakub valdkonna professionaalidele platvormi omavahelisteks kohtumisteks ja mõttevahetusteks.

EPA2019 eksponentide ja külastajate hulgast leiab ettevõtjad biomajandusega seotud erinevatest valdkondadest: põllumajandus, toidutööstus, söödad ja söödalisandid, väetised ja taimekaitse, digitehnoloogiad, põllumajandustehnika ja -masinad, loomakasvatustehnoloogia, veterinaaria, bioenergeetika, metsandus, aiandus, finantseerimine jne.

EPA2019 sünni juures on olnud Eesti juhtivad põllumehed ja põllumajandussektorile teenuseid pakkuvad ettevõtjad. Selle suursündmuse loovad sektoris tegutsevad ettevõtjad ise vastavalt oma vajadustele ja ootustele!

Lisainfo ja registreerimine: Epp Sultsmann, Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda, tel 600 9334, e-post: epa@epkk.ee, www.epamess.ee

 

 

Eelmine lugu17.12.2019 – Ohustatud tõud ja loomageneetiliste ressursside säilitamine – eesti maatõugu veis
Järgmine luguMetsameetme ja Natura 2000 hüvitise infopäevad jaanuaris