Messikalender

Siit leiate infot põllumajanduse ja toidutööstuse eriala- ja üldmesside kohta, valik on tehtud Saksamaa messikorraldajate katusorganisatsiooni AUMA elektroonilise kataloogi põhjal, sõltuvalt EPKK liikmeskonna ja koostööpartnerite huvidest. Messikataloogi ei ole võetud alkoholi ja tubakatooteid ega nende valdkondade tööstusseadmeid esitlevaid näitusi.
Klikkides teid huvitava näituse/messi lingil, jõuate AUMA kataloogis soovitud näituse/messi saksa- või ingliskeelse lühikirjelduseni. Sealt leiate messikorraldaja või konkreetse messi, vahel ka mõlema veebilehe lingid, mille kaudu jõuate teid huvitava messi põhjalikuma tutvustuseni. Kõigi rahvusvaheliste messide puhul on teave korraldajamaa kohta inglise keeles, mõningates regioonides lisaks saksa, prantsuse või hispaania keeles.

VALIK PÕLLUMAJANDUS- JA TOIDUMESSE EUROOPAS 2019*

* messide toimumisaegades võib olla muudatusi

Jaanuar
15.01.-17.01.2019 De Groene Sector Vakbeurs – Aiandusmess Hardenberg, Holland
16.01.-17.01.2019 NutriFair – Taani loomakasvatusmess Fredericia, Taani
16.01.-19.01.2019 Anfas FoodProduct – rahvusvaheline toidumess Antalya, Türgi
18.01.-27.01.2019 Internationale Grüne Woche Berliin – rahvusvaheline toidumess Berliin, Saksamaa
22.01.-25.01.2019 IPM ESSEN – juhtiv aianduse müügimess Essen, Saksamaa
23.01.-26.01.2019 AGROmashEXPO – rahvusvaheline põllumajandusmess Budapest, Ungari
27.01.-30.01.2019 ISM – maailma suurim kondiitritoodete müügimess Köln, Saksamaa
27.01.-30.01.2019 ProSweets Köln – rahvusvaheline kondiitritööstuse tarnemess Köln, Saksamaa
29.01.-03.02.2019 FISCH & ANGEL – kalandusnäitus Dortmund, Saksamaa
29.01.-31.01.2019 Cereals-Mixed Feed-Veterinary – teravilja-, sööda- ja vetrinaariamess Moskva, Venemaa
31.01.-03.02.2019 ZOOTECHNIA – rahvusvaheline looma- ja linnukasvatuse mess Thessaloniki, Kreeka
Veebruar
01.02.-03.02.2019 CTR – Centralne Targi Rolnicze – põllumajandusmess Varssavi, Poola
05.02.-07.02.2019 AgroFarm – rahvuavaheline tõuaretuse näitus Moskva, Venemaa
06.02.-08.02.2019 FRUIT LOGISTICA – rahvusvaheline puu- ja köögivilja müügimess Berliin, Saksamaa
07.02.-10.02.2019 AGROEXPO (varem AgroExpo Eurasia) – rahvusvaheline põllumajanduse ja katmikaianduse mess Izmir, Türgi
08.02.-10.02.2019 PARACELSUS MESSE Wiesbaden – taimetoidu mess Wiesbaden, Saksamaa
11.02.-15.02.2019 PRODEXPO – rahvusvaheline toidumess Moskva, Venemaa
12.02.-14.02.2019 Sinaval-Eurofishing – rahvusvaheline kalandusmess Bilbao, Hispaania
13.02.-15.02.2019 AGROCOMPLEX:Interagro – Volga regiooni põllumajandusnäitus Kaasan, Venemaa
13.02.-16.02.2019 BIOFACH + VIVANESS – maailma juhtiv mahetoodangu müügimess Nürnberg, Saksamaa
14.02.-16.02.2019 MILA – põllumajandusmasinate näitus Malmö, Rootsi
15.02.-17.02.2019 FERMA – rahvusvaheline looma- ja linnukasvatuse mess Lodz, Poola
19.02.-21.02.2019 Agro Animal Show – rahvusvaheline loomakasvatusnäitus Kiiev, Ukraina
19.02.-21.02.2019 Fruit.Vegetables.Logistics – rahvusvaheline köögiviljanduse ja kartulikasvatuse näitus Kiiev, Ukraina
19.02.-21.02.2019 Grain Tech Expo – rahvusvaheline teraviljakasvtustehnoloogia ja teraviljatööstuse mess Kiiev, Ukraina
19.02.-21.02.2019 HortiContact GO – katmikaianduse mess Gorinchem, Holland
19.02.-22.02.2019 Ingredients Russia – rahvusvaheline toidulisandite ja maitseainete mess Moskva, Venemaa
20.02.-24.02.2019 AGRA – rahvusvaheline põllumajandusnäitus Plovdiv, Bulgaria
21.02.-23.02.2019 CIMAG – rahvusvaheline põllumajandusmasinate näitus Silleda, Hispaania
21.02.-24.02.2019 Tier & Technik – rahvusvaheline loomakasvatuse ja põllumajandusmasinate mess St. Gallen, Šveits
23.02.-03.03.2019 SIA – rahvusvaheline põllumajanduse Show Pariis, Prantsusmaa
24.02.-28.02.2019 SIMA – rahvusvaheline põllujanduskaubanduse Show Pariis, Prantsusmaa
27.02.-02.03.2019 GAST – rahvusvaheline toidumess Split, Horvaatia
Märts
02.03.-03.03.2019 AGRO-PARK – põllumajandusmess Lublin, Poola
07.03.-09.03.2019 WorldFood Poola – rahvusvaheline toidu- ja pakendimess Varssavi, Poola
07.03.-10.03.2019 Mersin Agrodays – rahvusvaheline põllumajanduse ja aianduse mess Mersin, Türgi
08.03.-10.03.2019 Aqua-Fisch – rahvusvaheline kalanduse ja kalakasvatuse mess Friedrichshafen, Saksamaa
08.03.-11.03.2019 AB HOF – põllumajandusaaduste otseturunduse erialamess Wieselburg, Austria
09.03.-11.03.2019 TASTE – toidumess Firenze, Itaalia
12.03.-15.03.2019 AgroComplex – põllumajandusfoorum ja -näitus Ufaa, Venemaa
13.03.-16.03.2019 MoldAgroTech – Spring – rahvusvaheline põllumajanduse, metsanduse ja toidutööstuse kevadmess Chișinău, Moldova
15.03.-16.03.2019 Agro-Tech – põllumajandusmess ja -konverentsTirana, Albaania
15.03.-17.03.2019 AGROTECH – rahvusvaheline põllumajandustehnoloogia mess Kielce, Poola
15.03.-17.03.2019 Slow Food Market – aeglase toidu mess Bern, Šveits
16.03.-17.03.2019 VeggieWorld Hamburg – taimetoidu mess Hamburg, Saksamaa
16.03.-18.03.2019 Food Expo Greece – rahvusvaheline toidunäitus Ateena, Kreeka
17.03.-20.03.2019 FBK – Šveitsi pagari- ja kondiitritööstuse mess Bern, Šveits
17.03.-20.03.2019 IFE – rahvusvaheline toidunäitus London, Ühendkuningriik
19.03.-22.03.2019 FIGAN – FIMA GANADERA – rahvusvaheline loomakasvatusnäitus Zaragoza, Hispaania
19.03.-23.03.2019 Konya Agriculture – rahvusvaheline põllumajandustehnoloogia mess Konya, Türgi
21.03.-23.03.2019 Food Fair- toidumess Budva, Montenegro
22.03.-24.03.2019 GARTEN SALZBURG – aiandusnäitus Salzburg, Austria
23.03.-24.03.2019 VeggieWorld Berliin – taimetoidu mess Berliin, Saksamaa
26.03.-30.03.2019 AGROSALÓN – rahvusvaheline põllumajandusmasinate ja -tehnoloogia mess Nitra, Slovakkia
27.03.-29.03.2019 Giornate Avicole – FIERAVICOLA – rahvusvaheline linnukasvatusnäitus Forli, Itaalia
30.03.07.-04.2019 Voedingssalon – Belgia toidunädal Brüssel, Belgia
Aprill
04.04.-06.04.2019 Ka pasesi – põllumajandusnäitus Kaunas, Leedu
07.04.-08.04.2019 Natural & Organic Products Europe – mahemess London, Ühendkuningriik
08.04.-11.04.2019 Salón de Gourmets – rahvusvaheline toidumess Madriid, Hispaania
10.04.-12.04.2019 Food Expo Ukraina (Prod Expo Ukraina) – rahvusvaheline toidumess Kiiev, Ukraina
11.04.-13.04.2019 Freskon – rahvusvaheline puu- ja köögivilja mess Thessaloniki, Kreeka
11.04.-13.04.2019 Pavasaris – Spring – rahvusvaheline põllumajanduse kevadnäitus Riia, Läti
11.04.-14.04.2019 AGRARIA – rahvusvaheline põllumajanduse ja toidutööstuse mess Cluj-Napoca, Rumeenia
11.04.-14.04.2019 AGRO – rahvusvaheline loomakasvatuse ja tõuaretuse mess Braga, Portugal
12.04.-14.04.2019 ELMA – põllumajandusloomade näitus Helsingi, Soome
13.04.-15.04.2019 SACHSENBACK – pagari- ja kondiitritööstuse müügimess Dresden, Saksamaa
16.04.-18.04.2019 Flower Expo Ukraina – rahvusvaheline lillekasvatuse, maastikukujunduse ja floristika näitus Kiiev, Ukraina
16.04.-18.04.2019 Interfood Krasnodar – rahvusvaheline toiduainetööstuse näitus Krasnodar, Venemaa
17.04.-19.04.2019 InterFood St. Petersburg – rahvusvaheline toiduainetööstuse näitus Peterburi, Venemaa
24.04.-26.04.2019 medFEL – rahvusvaheline puu- ja köögiviljakaubandusalane kogunemine Perpignan, Prantsusmaa
25.04.-27.04.2019 MAAMESSTartu, Eesti
25.04.-27.04.2019 Tallinn Coffee Festival – kohvifestival Tallinn, Eesti
25.04.-28.04.2019 Markt des guten Geschmacks – aeglase toidu näitus Stuttgart, Saksamaa
Mai
06.05.-09.05.2019 Fruit & Veg Innovation – puu- ja köögivilja näitus Milaano, Itaalia
06.05.-09.05.2019 TUTTOFOOD – toidunäitus Milaano, Itaalia
07.05.-09.05.2019 Seafood Expo Global – Euroopa kalandusnäitus Brüssel, Belgia
07.05.-09.05.2019 Seafood Processing Global – Euroopa kalatööstuse näitus Brüssel, Belgia
08.05.-19.05.2019 FLORALIES – ilutaimede ja lillede näitus Nantes, Prantsusmaa
09.05.-11.05.2019 Animal Husbandry – loomakasvatusnäitus Hodmezövasarhely, Ungari
09.05.-11.05.2019 International Field Days- rahvusvahelised põllupäevad Plovdiv, Bulgaaria
09.05-12.05.2019 Slow Fish – kalatoodete mess Genova, Itaalia
11.05.-17.05.2019 International Agricultural Fair – rahvusvaheline põllumajandusmess Novi Sad, Serbia
12.05.-15.05.2019 Animal Tech – rahvusvaheline tõuaretusnäitus Brno, Tšehhi
12.05.-15.05.2019 Narodni Vystava Hospodarskych Zvirat – rahvuslik tõuaretuses kasutatavate tehniliste vahendite näitus Brno, Tšehhi
14.05.-17.05.2019 BATA AGRO – rahvusvaheline põllumajandusnäitus Stara Zagora, Bulgaaria
16.05.-19.05.2019 AgriPlanta RomAgroTec – põllumajandusmasinate demonstratsioon-näitus Fundulea / Calarasi, Rumeenia
16.05.-19.05.2019 FOOD & DRINKS – rahvusvaheline toidumess Chișinău, Moldova
17.05-19.05.2019 KWZH – rahvuslik tõuaretusnäitus Poznan, Poola
21.05.-22.05.2019 PLMA’S ‘World of Private Label’ – rahvusvaheline omatoodete müügimess Amsterdam, Holland
21.05.-24.05.2019 Zolotaya Niva – rahvusvaheline agrotehnika mess Ust-Labinsk, Venemaa
24.05.-26.05.2019 Bionazur – mahemess Nizza, Prantsusmaa
27.05.-28.05.2019 Free From Functional Food Expo – gurmeetoidu mess Barcelona, Hispaania
28.05.-30.05.2019 VIV Venemaa – rahvusvaheline intensiivse loomakasvatuse mess Moskva, Venemaa
29.05.-31.05.2019 FOODEXPO – toidumess Gdansk, Poola
29.05.-31.05.2019 Polfish – rahvusvaheline kalatööstuse ja -toodete näitus Gdansk, Poola
Juuni

04.06.-07.06.2019

 

AGRO – rahvusvaheline põllumajandusnäitus, Kiiev, Ukraina
04.06.-09.06.2019 Belagro/Belfarm – rahvusvaheline põllumajandustehnika ja tõuaretuse näitus Minsk, Valgevene
05.06.-06.06.2019 Les Culturales – taimekasvatusmesss Jaunay-Marigny, Prantsusmaa
05.06.-08.06.2019 Animal EXPO – loomakasvatuse ja veterinaarmeditsiini näitus Kiiev, Ukraina
05.06.-08.06.2019 BioFuel – biokütuse ja alternatiivenergia näitus Kiiev, Ukraina
05.06.-08.06.2019 FishExpo – kalanduse ja kalakasvatuse erialanäitus Kiiev, Ukraina
06.06.-09.06.2019 SALIMAT – toidu- ja pakendimess Silleda, Hispaania
06.06.-09.06.2019 Semana Verde de Galicia – rahvusvaheline põllumajanduse ja metsanduse mess Silleda, Hispaania
11.06.-13.06.2019 GreenTech – aianduse, taimede ja aiandustehnoloogia mess Amsterdam, Holland
12.06.-13.06.2019 cereals – teraviljakasvatusnäitus Lincoln, Ühendkuningriik
12.06.-14.06.2019 FIAAP / VICTAM / GRAPAS International – rahvusvaheline loomakasvatuse ja sööda näitus Köln, Saksamaa
13.06.-15.06.2019 SKOGSNOLIA – metsandusnäitus Umeå, Rootsi
13.06.-15.06.2019 VIV Türgi – rahvusvaheline linnukasvatusmess Istanbul, Türgi
14.06.-16.06.2019 Opolagra – põllumajandusnäitus Kamien Slaski / Opole, Poola
19.06.-21.06.2019 Ukraina rahvusvahelised põllupäevad Doslidnytske, Ukraina
26.07.-29.07.2019 Foire de Libramont – põllumajandus- ja metsandusmess Libramont, Belgia
Juuli
06.07-07.07.2019 AGRO-TECH Minikowo -rahvusvaheline põllumajandusmess Minikowo, Poola
August
15.08.-18.08.2019 International Trade Fair for the Forest Industry – rahvusvaheline metsandusmess Luzern, Šveits
15.08.-18.08.2019 FARMER EXPO – rahvusvaheline põllumajandus- ja toidumess Debrecen, Ungari
15.08.-18.08.2019 HORTICO – aiandusnäitus Debrecen, Ungari
17.08.-25.08.2019 AgroRus – rahvusvaheline põllumajandusmess Peterburi, Venemaa
20.08.-23.08.2019 AQUA-NOR – rahvusvaheline kalakasvatusmess ja konverents  Trondheim, Norra
21.08.-23.08.2019 Plantarium – taimekasvatusmess Boskoop, Holland
22.08.-25.08.2019 AGROKOMPLEX – rahvusvaheline põllumajandus- ja toidumess Nitra, Slovakkia
22.08.-27.08.2019 ZEME ZIVITELKA – rahvusvaheline põllumajandusnäitus Česke Budejoviče, Tšehhi
28.08.-29.08.2019 BITE Copenhagen – toidunäitus Kopenhaagen, Taani
24.08-29.08.2019 AGRA – rahvusvaheline põllumajandus- ja toidumess Gornja Radgona, Sloveenia
28.08.-30.08.2019 Have & Landskab – aianduse ja maastikuarhitektuuri näitus Slagelse, Taani
September
04.09.-05.09.2019 INNOV-AGRI – rahvusvaheline põllumajandusnäitus Ondes, Prantsusmaa
04.09.-05.09.2019 PotatoEurope – Euroopa kartulifoorum Kain, Belgia
04.09.-07.09.2019 DLG-ÖCP Tarim ve Teknoloji Günleri – põllumajandustehnoloogia päevad Karaevli / Tekirdag, Türgi
04.09.-07.09.2019 WorldFood Istanbul – rahvusvaheline toidu ja toiduainetööstuse näitus Istanbul, Türgi
06.09-09.09.2019 SANA – rahvusvaheline mahetoodete näitus Bologna, Itaalia
10.09.-12.09.2019 FlowersExpo – rahvusvaheline lille ja ilutaimede näitus Moskva, Venemaa
10.09-13.09.2019 SPACE – rahvusvaheline tõuloomade näitus Rennes, Prantsusmaa
12.09.-14.09.2019 Warsaw Food Expo – rahvusvaheline toidumess Varssavi, Poola
14.09.-15.09.2019 Cake Sensation Messe Saar – pagaritööstuse mess Saarbrücken, Saksamaa
19.09.-22.09.2019 Agro Show – rahvusvaheline põllumajandusmess Poznan, Poola
20.09-23-09.2019 Le Forme del Latte – juustu tehnoloogia mess Bra, Itaalia
21.09.-23.09.2019 Smaki Regionow – Poola eri piirkondi tutvustav toidumess Poznan, Poola
21.09.-24.09.2019 südback – pagari- ja kondiitritööstuse erialamess Stuttgart, Saksamaa
23.09.-25.09.2019 Gastvrij Rotterdam – gastronoomia näitus Rotterdam, Holland
24.09.-26.09.2019 EXPO biomasa – taastuvenergia erialamess Valladolid, Hispaania
24.09.-27.09.2019 WorldFood Moskva – rahvusvaheline toidumess Moskva, Venemaa
25.09.-27.09.2019 Iceland Fishing Exp – Islandi kalandusmess Reykjavik, Island
26.09.-28.09.2019 FLORMART – rahvusvaheline aiandus- ja lillemess Padova, Itaalia
26.09.-29.09.2019 EUROFRUIT – rahvusvaheline eksootiliste puuviljade show Lleida, Hispaania
Oktoober
01.10.-03.10.2019 CONXEMAR – rahvusvaheline külmutatud toiduainete näitus Vigo, Hispaania
02.10.-04.10.2019 Sommet de l’Elevage – loomakasvatusmess Clermont-Ferrand-Cournon, Prantsusmaa
05.10.-09.10.2019 Anuga – maailma juhtiv toidumess Köln, Saksamaa
08.10.-10.10.2019 AUSTROFOMA – Austria metsandusnäitus Forchtenstein, Austria
08.10.-12.10.2019 BURTARIM – rahvusvaheline põllumajanduse, seemnekasvatuse ja piimanduse mess Bursa, Türgi
09.10.-11.10.2019 DanFish International – rahvusvaheline kalatööstuse mess Ǻlborg, Taani
10.10.-12.10.2019 KoneAgria – põllumajandusmasinate ja -seadmete näitus Jyväskylä, Soome
10.10.-13.10.2019 AGRILEVANTE – rahvusvaheline põllumajandusmasinate ja loomakasvatuse näitus Bari, Itaalia
10.10.-20.10.2019 OLMA – Šveitsi põllumajandus- ja piimandusmess St. Gallen, Šveits
12.10.-16.10.2019 Wood Processing Machinery – metsanduse ja mööblitööstuse masinate näitus Istanbul, Türgi
16.10.-19.10.2019 MoldAgroTech – rahvusvaheline põllumajanduse, metsanduse ja toidutööstuse masinate mess Chișinău, Moldova
18.10.-20.10.2019 NATURA FOOD – rahvusvaheline mahemess Lodz, Poola
20.10.-22.10.2019 NATEXPO – rahvusvaheline mahemess Pariis, Prantsusmaa
22.10.-24.10.2019 Fruit Attraction – rahvusvaheline puu- ja köögiviljatööstuse mess Madriid, Hispaania
23.10.-25.10.2019 Tallinn FoodFair TFF – Tallinna toidumess Tallinn, Eesti
23.10.-25.10.2019 WorldFood Ukraina – rahvusvaheline toidu- ja pakendimess Kiiev, Ukraina
23.10.-25.10.2019 AGROKOS – rahvusvaheline põllumajandus- ja toidumess Priština, Kosovo
23.10.-25.10.2019 FarmingExpo Krasnodar – veterinaaria, veterinaardeitsiini vahendite, loomakasvatuse ja söötade näitus Krasnodar, Venemaa
23.10.-26.10.2019 International Dairy Cattle Show – rahvusvaheline piimakarja näitus Cremona, Itaalia
23.10.-26.10.2019 Nature and Health – tervisliku toitumise ja toidulisandite näitus Ljubljana, Sloveenia
23.10.-26.10.2019 Salon Salute Animale – piimakarja näitus Cremona, Itaalia
24.10-27.10.2019 VIINI, RUOKA & HYVÄ ELÄMÄ – toidumess Helsingi, Soome
26.10.-27.10.2019 VeggieWorld Düsseldorf – taimetoidu mess Düsseldorf, Saksamaa
29.10.-31.10.2019 RMV – Rundvee & Mechanisatie Vakdagen – tõuaretusmess Hardenberg, Holland
29.10-31.10.2019 AGRO Complex – rahvusvaheline põllumajandusnäitus Kiiev, Ukraina
30.10.-03.11.2019 INDAGRA – rahvusvaheline põllumajanduse, aianduse ja loomakasvatuse mess Bukarest, Rumeenia
30.10.-03.11.2019 Indagra Food & Carnexpo – rahvusvaheline toidutööstuse mess Bukarest, Rumeenia
Oktoober 2019 Animall Antalya – rahvusvaheline loomakasvatuse, farmiseadmete, piimanduse ja bioenergia mess Antalya, Türgi
Oktoober 2019 Golden Autumn – Venemaa põllumajandusnäitus Moskva, Venemaa
Oktoober 2019 LIV Hardenberg – looma- ja linnukasvatuse mess Hardenberg, Holland
November
03.11.-05.11.2019 ISS GUT! – erialanäitus lihakarnidele ja pagaritöökodadele Leipzig, Saksamaa
05.11.-07.11.2019 Agroforum – rahvusvaheline põllumajandusfoorum Kiiev, Ukraina
06.11.-08.11.2019 IFTF – rahvusvaheline floristikamess Vijfhuizen, Holland
06.11.-09.11.2019 Interfood & Drink – rahvusvaheline toidu- ja pakendimess Sofia,Bulgaaria
07.11.-09.11.2019 AR-MEDICA – meditsiini ja veterinaarmeditsiini mess Arad, Rumeenia
07.11.-10.11.2019 AGRIALP – Alpide põllumajandusmess Bolzano, Itaalia
08.11.-10.11.2019 Fisch & Feines – kala ja delikatesside mess Bremen, Saksamaa
10.11.-16.11.2019 AGRITECHNICA – DLG juhtiv põllumajandustehnika mess Hannover, Saksamaa
13.11.-14.11.2019 Skandinaavia loodustoodete mess Malmö, Rootsi
13.11.-14.11.2019 Nordic Organic Food Fair-Põhjamaade mahemess Malmö, Rootsi
16.11.-17.11.2019 VeggieWorld München – taimetoidu mess München, Saksamaa
16.11.-20.11.2019 Mefa – lihasektori müügimess Basel, Šveits
19.11.-20.11.2019 FOOD MATTERS LIVE – toidunäitus London, Ühendkuningriik
19.11.-21.11.2019 PETERFOOD – rahvusvaheline toidumess  Peterburi, Venemaa
19.11.-22.11.2019 YUGAGRO – põllumajandusnäitus Krasnodar, Venemaa
20.11.-22.11.2019 AGRO-SPHERE – põllumajandusnäitus Odessa, Ukraina
22.11.-24.11.2019 gusto! – delikatesside mess Ravensburg, Saksamaa
22.11.-24.11.2019 veggie & frei von – taime- ja tervisetoodete mess Stuttgart, Saksamaa
27.11.-30.11.2019 Growtech Eurasia – katmikaianduse mess Antalya, Türgi
28.11.-30.11.2019 Flower Show Turkey – Eurasia Plant Fair – Euraasia taime- ja lille- erialamess Istanbul, Türgi
November 2019 veganfach – Euroopa juhtiv taimetoidumess Köln, Saksamaa
Detsember
01.12.-04.12.2019 MIG – jäätise ja -tehnoloogia erialamess Longarone, Itaalia
03.12.-05.12.2019 Fi Europe – toidulisandite ja maitseainete mess Pariis, Prantsusmaa
03.12.-05.12.2019 Fresh Business Expo Ukraina – rahvusvaheline puu- ja köögivilja töötlemise tehnoloogia ja pakendi mess Kiiev, Ukraina
03.12.-05.12.2019 Ni Europe – looduslike toidulisandite mess Pariis, Prantsusmaa
03.12.-08.12.2019 AGRIBEX – rahvusvaheline põllumajandusnädal Brüssel, Belgia