Kutsekomisjonid

Loomaarsti abiline, tase 4 kutsekomisjon:

  1. Priit Koppel – kutsekomisjoni esimees
    Eesti Loomaarstide Ühingu president, Priit Koppeli Loomakliiniku loomaarst, koseloomakliinik@gmail.com
  2. Ulvi Martin – kutsekomisjoni aseesimees
    Saare Tallid OÜ loomaarst, kutseõpetaja ulvi@equigyn.ee
  3. Kalmer Kalmus
    EMÜ loomakliiniku juhataja, kalmer.kalmus@emu.ee
  4. Tiina Toomet
    Tiina Toometi Kliinik OÜ, loomaarst, toometikliinik@gmail.com, info@toometikliinik.ee
  5. Keida Raamat
    Männimäe Väikeloomakliinik OÜ, loomaarsti abiline, keida.raamat@gmail.com
  6. Katrin Tambet
    Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda, haridusvaldkonna juht, katrin@epkk.ee

Kalakasvataja, tase 4 kutsekomisjon:

  1. Martin Liiv – kutsekomisjoni esimees
    Eesti Kala- ja Vähikasvatajate Liit, martin@kalatalu.ee
  2. Veiko Vahesalu – kutsekomisjoni aseesimees
    Järvamaa KHK, kalanduse praktikajuhendaja, veiko.vahesalu@jkhk.ee
  3. Priit Päkk
    Eesti Maaülikool, kutseõpetaja, priit.pakk@emu.ee
  4. Härmo Hiiemäe
    Varbla Kalakasvatuse OÜ, hhiiemae@gmail.com
  5. Priit Lulla
    OÜ AquaMyk Urmeti kalakasvandus, priit.lulla@gmail.com
  6. Riina Kalda
    Riina Kalda kalamajand Carpio, carpio@hot.ee
  7. Katrin Tambet
    Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda, haridusvaldkonna juht, katrin@epkk.ee

Hobuhooldaja, tase 4 kutsekomisjon:

  1. Astra Nilk – kutsekomisjoni esimees
    Eesti Sporthobuste Kasvatajate Selts, astranilk@hot.ee
  2. Therje Prohorova – kutsekomisjoni aseesimees
    Eesti Ratsaspordi Liit ja SA Tallinna Ratsaspordikool, therje@ratsaliit.ee
  3. Helle Kilk
    Järvamaa KHK kutseõpetaja, helle.kilk@jkhk.ee
  4. Siim Kroon
    OÜ Kirret, tallijuhataja, simpsoneer15@gmail.com
  5. Ülle Parbo
    SA Innove, ylle.parbo@innove.ee
  6. Külli Marrandi
    Järvamaa KHK, kylli@marrandi.ee
  7. Katrin Tambet
    Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda, haridusvaldkonna juht, katrin@epkk.ee

Looma- ja taimekasvatuse kutsete kutsekomisjon:

  1. Siim Riisenberg – kutsekomisjoni esimees
    Kehtna Mõisa OÜ, juhatuse esimees, siim@kmoy.ee
  2. Katrin Tambet – kutsekomisjoni aseesimees
    Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda, haridusvaldkonna juht, katrin@epkk.ee
  3. Kerli Ats
    Eestimaa Talupidajate Keskliit, juhatuse liige, kerli@taluliit.ee
  4. Mae Alviste
    Järvamaa Põllumeeste Liit, tegevjuht, malviste@gmail.com
  5. Aive Kupp
    Järvamaa Kutsehariduskeskus, juhtõpetaja (põllumajandus), aive.kupp@jkhk.ee
  6. Miralda Paivel
    Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool, põllumajanduse valdkonna koordinaator, miralda.paivel@gmail.com
  7. Are Selge
    Eesti Maaülikool, dotsent, are.selge@emu.ee
  8. Ülle Parbo
    SA Innove, ylle.parbo@innove.ee