Vabariigi Presidendi teenetemärgi pälvisid Tanel-Taavi Bulitko ja Olav Kreen

Fotol: Olav Kreen, autor: Postimees/Scanpix

Tänavu õnnitleme kõrge autasu – Vabariigi Presidendi teenetemärkide – puhul Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja nõukogu aseesimeest, põllumajandusgrupi juhti ja koja liikmesettevõtte Eesti Tõuloomakasvatajate Ühistu juhti Tanel-Taavi Bulitkot ja koja endist nõukogu esimeest ning endist juhatuse liiget, koja liikmesettevõtte Rabaveere talu juhti teraviljakasvatajat Olav Kreeni. Mõlemad mehed on pühendanud oma elu põllumajanduse arendamisele ja selle elujõulisuse kasvatamisele.

Valgetähe IV klassi teenetemärgi pälvis Tanel-Taavi Bulitko – tõuloomakasvatuse edendaja. Eesti Tõuloomakasvatajate Ühistu juhatuse esimees. Tema järjekindla töö tulemusel on Eesti tõuloomade aretus jõudnud Euroopa tippu ja avanud tõuloomade müügiks uusi turge.

Valgetähe IV klassi teenetemärgiga tunnustati Olav Kreeni – Rabaveere talu peremees, kes on andnud olulise ja pikaajalise panuse Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja arengusse ja põllumajanduspoliitika kujundamisse.

Õnnitleme presidendi kõrge tunnustuse puhul ka Marjamaa talu peremeest Tõnu Oksa, Eesti Konjunktuuriinstituudi juhti Marje Josingut ja Eesti Külaliikumine Kodukant juhti Krista Habakukke!

Palju edu ja jõudu!

Eelmine luguPõllumajanduslindude seespidamine muutub kohustuslikuks
Järgmine luguEPKK avalike suhete juht Malle Lind pälvis maaeluministeeriumi tunnustuse