EPA2022 messipakkumine koja uutele liikmetele

Kutsume Sind astuma Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja (EPKK) liikmeks! Kuuludes koja liikmeskonda, oled osa mõjusaimast maaettevõtjate võrgustikust ning koos saame seista soodsa ettevõtluskeskkonna eest just maapiirkonna ettevõtjatele. Põllumajanduskoda on suurim põllumajandust, toidutootmist, maamajandust ja metsandust koondav organisatsioon Eestis.

Meil on uutele liikmetele hea pakkumine Eesti Põllumajanduse Aastanäituse puhul! Astudes koja liikmeks ajavahemikul 12. oktoober kuni 20. oktoober saad 3 tundi juriidilist nõustamist TASUTA. Juriidilist nõuannet annab koja liige, advokaadibüroo Triniti. Tasuta nõustamist saab kasutada 5 kuu jooksul liikmeks vastuvõtmisest.

Liikmeks astumise kohta uuri lisa: epkk.ee/astu-liikmeks/

Liikmeks astumise avaldus täida siin.

Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja liikmeks tasub astuda sellepärast, et koja liikmena:

1. Saad vajadusel meilt abi ja kaitset – EPKK esindab Sind ja seisab järjepidevalt Sinu professionaalsete huvide eest nii Eestis kui ELi tasandil. Meie tugevus väljendub põllumeeste koostöös ja tuleviku tundmises. Liitumine kojaga annab Sinu häälele jõudu, et see kostaks nii teineteisega suheldes kui seadusandjateni.

2. Saad vajadusel nõu, kui annad ka ise nõu – vajad professionaalset nõu? Lihtsalt helista meile. Sulle on kättesaadavad koja ressursid, et leida vastuseid äripraktikas esile kerkivatele probleemidele. Kui nõu ja abi vajad, siis koja spetsialistid ja liikmed suunavad Sind asjakohaste lahendusteni.

3. Saad luua toetava võrgustiku – koda on koht just Sinule, kui soovid teha koostööd põllumeestest või metsaomanikest kolleegidega ning kuuluda professionaalide kogukonda. Koja liikmena oled Sa ühendatud teiste põllumeestega, et õppida teistelt ja leida oma küsimustele vastuseid. Paljud võimalused on kättesaadavad ainult koja liikmetele, mille avastamine on suurepärane viis uute partnerite leidmiseks ja vanade hoidmiseks.

4. Saad olla hästi informeeritud – tahad kursis olla, mis maamajanduses toimub ja kuidas see Sinu tegevust mõjutab? Soovid laiendada oma teadmisi? Koda edastab sulle informatsiooni sellest, mida võiksid ja peaksid teadma. Koja liikmena saad igal tööpäeval oma e-postkasti valdkonna meediaülevaate ning igal nädalal turuinfo, koja sündmuste ja olulisema info kokkuvõtte. Oled alati ajakohaselt informeeritud seadusandlusest, regulatsioonidest ja professionaalsetest arengutest.

5. Saad edendada oma ettevõtmist – otsid suunda andvat informatsiooni, mis aitaks edendada Sinu tegevust? Koda saab aidata. Saad osaleda koja üritustel ja liikmete aruteludel, kus pakutakse väärtuslikku informatsiooni Sinu ettevõttevõtmiste edendamiseks.

6. Saad osaleda elukestvas õppes ja säästad otsingutele kuluvat aega ning raha – otsid uusi teadmisete allikaid? Kojal on need olemas! Koja liikmena on Sul võimalik tasuta või palju soodsamalt osaleda infopäevadel, seminaridel, konverentsidel, messidel ja liikmete ümarlaudadel. Koja liikmena saad tulevikku vaatavat ja suunavat informatsiooni.

7. Saad leida uusi ja hoida vanu sõprussuhteid – paljud meie liikmed võivad Sulle rääkida, et kojas on nad leidnud sõpru ja loonud sõprussuhteid, nii ärilisi, kui lihtsalt inimeste vahelisi. Koda võib võrrelda erinevaid tegevusvaldkondi ühendava klubiga, kuhu kuuluvad valdkonnas tunnustatud ettevõtted.

8. Saad täiendada oma lugu ja oled respekteeritud – ettevõtja ja professionaalina saad koja liikmena kindlustada oma head mainet partnerite, klientide ja üldsuse silmis üle Eesti. Koja liikmeks olemisega edastad sõnumit oma aktiivsusest ja pühendumusest maamajandusele.

9. Saad tegutseda mentorina – oma valdkonna professionaalina tunnetad tõenäoliselt muret järgmise põlvkonna eest. Sul on võimalus hakata kojas mentoriks noortele hakkajatele põllumeestele või hätta sattunud koja liikmetele – see on rahuldust pakkuv viis panustada oma elukutse järjepidevusse ja professionaalsetesse väärtustesse.

10. Saad osa liikmesoodustustest– saad koos teiste ettevõtetega osaleda toiduvaldkonna messidel, hoiad seejuures tänu turuarendustoetusele kokku kulusid. Koja liikmena saad vähemalt 30% soodsamalt osaleda eksponendina Eesti Põllumajanduse Aastanäitusel või näitust tasuta külastada. Liikmena on sul võimalik Eesti tuntuimat toidumärgist – Pääsukesemärki – kasutada oma toodetel 50% soodsamalt.

Tule koja liikmeks, et üheskoos teiste põllu- ja maamajandusettevõtjatega kujundada soodne ettevõtluskeskkond, seista ühiselt põllumeeste huvide ja hea maine eest! Oled oodatud meiega liituma!
 

TASUB TEADA

EPKK tegevuse eesmärk on:

  • soodsa ettevõtluskeskkonna kujundamine;
  • liikmete huvide kaitsmine;
  • valdkonna maine ja tuntuse parandamine;
  • liikmesettevõtete koostöö ja ühistegevuse soodustamine;
  • maamajandusvaldkonna hariduse edendamine.

LIIKMEMAKS ETTEVÕTETELE 1. jaanuarist 2023

Ettevõtte müügitulu suurus

Aastane liikmemaks

kuni 250 000 EUR

300 EUR

0,25-1 miljonit EUR

600 EUR

1-2 miljonit EUR

700 EUR

2-3 miljonit EUR

800 EUR

3-6 miljonit EUR

900 EUR

6-9 miljonit EUR

1000 EUR

9-91 miljonit EUR

0,011% müügitulust

üle 91 miljoni EUR

10 000 EUR

 

 

Eelmine luguPõllumajandussektor kogunes Tartusse – EPA 2023 avatud!
Järgmine lugu11.10.2023 EPKK konverents “Metsandusfoorum 2023”