Toidutootjad aitavad teha heategu

7. mail kell 11-20 toimub Tallinnas, Tammsaare pargis Heateo Festival „Märka abivajajat!“. See on Eestis unikaalne üritus, mille korraldab rahvusvahelise LIONS Klubide organisatsiooni Eesti LIONS Piirkond D 120. Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda koostöös mitmete Eesti toidutööstustega toetab festivalil Rocca al Mare Lions klubi tegevust. Heategevuseks annetasid oma tooteid ja meeneid E-Piim, Balsnack, Balbiino, Kalev Chocolate Factory, Põltsamaa Felix ja Coca-Cola HBC Eesti. Annetatud Tunnustatud Eesti Maitse ja Tunnustatud Maitse kvaliteedimärgiga tooted lähevad klubi telgis pöörleva loosiratta auhindadeks. Loosist saadud tuluga toetatakse Lionsite heategevusprojekte.

Heateo Festivalile oodatakse heategijaid, abivajajaid, missioonitundega kodanikke ning külalisi, et vastastikku tuttavaks saada, koos nautida ilusat kevadist ilma, muusikat, erinevaid etteasteid ja võistlusi ning teha ühiselt üks korralik Heategu! Festivali ajal näidatakse, kuidas lihtsate ja kõigile korraldajatele jõukohaste ettevõtmistega nagu loteriid, käsitöö müük, lõbusad võistlused, on võimalik abivajajaid väga erineval moel abistada. Ühiselt saame nentida, et õlatundes peitub jõud.

Festivalil esinevad erinevad artistid nagu Ivo Linna ja Anti Kammiste, Suisapäisa koor, laste ansamblid, rahvatantsijad, bändid jpt, toimuvad erinevad võistlused ja mängud, millest saavad osa võtta nii lapsed, vanemad kui vanavanemad. Läbi kogu festivali käib erinevate heategevusega seotud auhindade ja tänukirjade kätteandmine, tänatakse häid inimesi, kes annavad oma panuse ühiskonna arengusse. Festival on kõigile tasuta.

Lisainfo festivali kohta Lionsite kodulehelt.

Eelmine luguPRIAs algab pindalatoetuste taotluste vastuvõtt
Järgmine luguEPKK ei toeta Maaülikooli liitmist