Täna õhtul pääsukesemärgiga tooted telesaates Me armastame Eestit!

Täna, 04. oktoobri õhtul kell 20 jõuab TV3 eetrisse kolmas saade telesaatesarjast „Me armastame Eestit!“. Koostöös saatetegijatega pöörame saates tähelepanu kõrge kvaliteediga tõelisele Eesti toidule, mis on valmistatud Eestis kodumaisest toorainest ning kannab pääsukesemärki. Kolmanda saate pääsukesemärgiga auhinnakotid täidavad Eesti Pagari, E-Piima, Keisri Köögi, Kihnu Kala, Kivisaare Veski, Mahetarga ja Saaremaa Piimatööstuse kvaliteedimärki kandvad tooted. EPKK koos toidutootjatega on auhinnakotid välja pannud iga saate jaoks. Kokku on reedeõhtuti tulemas 12 saadet.

Põllumajandus-Kaubanduskoda (EPKK) on Eesti kõige tuntuma toidukvaliteedimärgi Tunnustatud Eesti Maitse (pääsukesemärk) väljaandjana ka tänavu korraldamas teavituskampaaniat märkide tuntuse tõstmiseks tarbijate hulgas. Oleme selleks kavandanud erinevaid turunduslikke ettevõtmisi, kus märke tutvustame ja üks neist on telesaade „Me armastame Eestit!“.

„Me armastame Eestit“ on lõbus ja kaasakiskuv telemäng, kus tuntud eestlased panevad proovile oma teadmised Eestist. Saadet juhib Eda-Ines Etti, võistkondade kaptenid on Peeter Oja ja Mihkel Raud ning stuudioansamblit juhib Tomi Rahula. Täna on Mihkli võistkonnas oma teadmisi Eesti kohta testimas Mart, Sander, Hanna-Liina Võsa ja Maia Vahtramäe ning Peetri võistkonnas Andrus Vaarik, Nele-Liis Vaiksoo ja Karl-Erik Taukar. Võistkondade ülesandeks on vastata lihtsatele Eesti-teemalistele küsimustele. Selles on mõlemale võistkonnale toeks ja abiks stuudiopublik, mis jaguneb samuti kaheks. Loomulikult tuleb publikul saate võitmiseks mängijatele kõvasti kaasa elada ning laulumängudes hoogsalt kaasa laulda. Pingutused saavad ka premeeritud – iga võitjavõistkonna publiku liige saab vahva auhinnakoti kvaliteetsete ja maitsvate Eesti toidutoodetega.
Lisainfo: EPKK avalike suhete juht Malle Lind, malle@epkk.ee, tel 5096304
Eelmine luguEesti künnimeistrid 2013 on Indrek Zilensk ja Jüri Lai
Järgmine luguEesti ja Läti vahetavad kokkasid