Sivar Irval: Maaettevõtjad peavad muutuste keerises kokku hoidma

Kutsume põllumehi, toidutööstuseid ja maamajandusettevõtteid liituma Eesti Põllumajandus-Kaubanduskojaga. Mõjusaima maaettevõtjate võrgustiku liikmena saavad koja liikmed üheskoos uute väljakutsete valguses seista soodsa ettevõtluskeskkonna eest maapiirkonna ettevõtjatele.

„Euroopa majandusmudel on muutumas. Oleme kliimaneutraalsuse ja rohepöörde keerises. Ka Eesti põllu- ja maamajandust ning toidu tootmist ootavad ees suured muutused. Meie sektori inimesed peavad kokku hoidma ning looma enda jaoks jätkusuutliku ning eduka mudeli ka tuleviku jaoks,” ütles Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja nõukogu esimees Sivar Irval.

“EPKK on suurim ja tugevaim põllu- ja maamajandust, metsandust ning toidu tootmist esindav organisatsioon Eestis. Tule ja liitu EPKK-ga ning osale oma eduka tulevikuäri loomisel. Ainult koos oleme tugevad, ainult koos saavutame suured eesmärgid!” teeb Sivar Irval maamajandusvaldkonna ettevõtetele üleskutse koja liikmeks tulla.

Sivariga võib julgesti ühendust võtta telefonil 51 32892 või e-posti teel sivar@epkk.ee

Koja liikmeskonda on koondunud nii otseliikmetena kui organisatsioonide kaudu pea 2000 põllumeest, ligi 50 toidutööstust ja maamajandusettevõt ning Keskühistu Eramets kaudu üle 5000 erametsaomaniku.

Vaata lisaks:

Vaata lähemalt, miks tasub olla Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja liige

Täpsema info liikmemaksu kohta leiad siit

Kojaga liitumise avalduse saad täita siin

Eelmine luguPõllumeeste tippsündmus EPA tuleb taas
Järgmine luguToiduohutuse konverents uurib mikroorganismide kasutamist ja ohjamist toidutööstuses