Põllumajanduse suursündmus toob kokku valdkonna otsustajad

EPA mess on heaks kohtumiste paigaks põllumajandussektori otsustajatele. Foto: Roomet Sõrmus

Juba neljandat aastat toimuv Eesti põllumajanduse aastanäitus EPA2022 toob 12.-13. oktoobrini Tartusse kokku põllumajanduse võtmetegijad ja arvamusliidrid.

Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja juhatuse esimehe Roomet Sõrmuse sõnul on messi eripäraks see, et sündmus on suunatud ettevõtjatele ja erialaspetsialistidele. „Hea meel on tõdeda, et Eesti väiksusele vaatamata korraldame iga-aastaselt valdkonna tippsündmust, mis on kujunenud põllumeeste ja nende partnerite omavaheliseks kohtumispaigaks. Võib öelda, et iga inimene, kes messile tuleb on professionaalselt, juba oma erialast lähtuvalt, näitusel tutvustatavatest teenustest ja kaupadest huvitatud,“ osutas Sõrmus.

Ta lisas, et messipäevadele annab veelgi  juurde seminaride ja konverentside kava, mis toob kokku oma ala tippspetsialistid ja eksperdid. „Kahe päeva jooksul tuuakse kompaktselt nii taime- ja loomakasvatajatele kui metsaomanikele valdkonna uudised, erialane info ja üldmajanduse teemad mugavalt kätte, muu hulgas peatutakse aktuaalsetel trendidel ja antakse ülevaade sellest, mis turul toimub,“ lausus koja juht.

„Tänavugi oleme panustanud sellesse, et osalejatel oleks võimalus tihedas messiprogrammis valida endale sobivaid konverentse ja seminare või osaleda infotunnis, kus vastab küsimustele maaeluminister. Kahe päeva jooksul käsitlemist leidvaid teemasid on ligi poolsada ning kindlasti tasub kohale tulla mõlemal päeval. Uuendusena on aastanäituse esimesel päeval töös messistuudio, kus toimuvad otseülekanded vestlusringidest ja kohtumistest,“ avaldas Sõrmus. „Usun, et messi üheks oluliseks osaks on valdkonnas tegutsevate inimeste omavahelised kohtumised ja võrgustiku suhtlemine, just messipaigas sõlmitakse uusi tutvusi ja tehakse kokkuleppeid edaspidiseks,“ lisas ta.

Aastanäitus EPA2022 toimub Eesti Rahva Muuseumis ja on avatud: 12. oktoobril kell 10-18 ja 13. oktoobril kell 10-17. Ühe päeva pilet maksab koha peal 10 eurot ja kutsega pääseb messile tasuta. Näitusel osalevate eksponentide nimekirja ja seminaride kava leiab kodulehelt www.epamess.ee.

Ettevõtted, kes soovivad osaleda messil oma messiboksiga, saavad oma soovist teada anda epa@epkk.ee.

Eelmine luguMessiuudised: Tasuta õigusalased nõuanded EPA ajal!
Järgmine luguTäna toimub maal elamise päeva avasündmus