Pääsukesemärgiga tooted telesaates Me armastame Eestit!

Täna, 11.oktoobri õhtul kell 20 saab taas TV3 eetris vaadata telesaadet „Me armastame Eestit!“. Koostöös saatetegijatega pöörame saates tähelepanu kõrge kvaliteediga tõelisele Eesti toidule, mis on valmistatud Eestis kodumaisest toorainest ning kannab pääsukesemärki. Neljanda  saate pääsukesemärgiga auhinnakotid täidavad Eesti Pagari, E-Piima, Kivisaare Veski, Põltsamaa Felixi, Mahetarga, Lunarise ja Saaremaa Piimatööstuse kvaliteedimärki kandvad tooted. EPKK koos toidutootjatega on auhinnakotid välja pannud iga saate jaoks. Kokku on tulemas 12 saadet.

Põllumajandus-Kaubanduskoda (EPKK) on Eesti kõige tuntuma toidukvaliteedimärgi Tunnustatud Eesti Maitse (pääsukesemärk) väljaandjana ka tänavu korraldamas teavituskampaaniat märkide tuntuse tõstmiseks tarbijate hulgas. Oleme selleks kavandanud erinevaid turunduslikke ettevõtmisi, kus märke tutvustame ja üks neist on telesaade „Me armastame Eestit!“

„Me armastame Eestit“ on lõbus ja kaasakiskuv telemäng, kus tuntud eestlased panevad proovile oma teadmised Eestist. Saadet juhib Eda-Ines Etti, võistkondade kaptenid on Peeter Oja ja Mihkel Raud ning stuudioansamblit juhib Tomi Rahula. Tänases saates võistlevad Mihkli võistkonnas Martin Parmas, Evelin Samuel ja Anna Levandi, Peetri võistkonnaliikmed on Ženja Fokin, Gerli Padar ja Mart Mardisalu. Võistkondade ülesandeks on vastata lihtsatele Eesti-teemalistele küsimustele. Selles on mõlemale võistkonnale toeks ja abiks stuudiopublik, mis jaguneb samuti kaheks. Loomulikult tuleb publikul saate võitmiseks mängijatele kõvasti kaasa elada ning laulumängudes hoogsalt kaasa laulda. Pingutused saavad ka premeeritud – iga võitjavõistkonna publiku liige saab vahva auhinnakoti kvaliteetsete ja maitsvate Eesti toidutoodetega.
Lisainfo: EPKK avalike suhete juht Malle Lind, malle@epkk.ee, tel 5096304
Eelmine luguAP 2013: Mait Nõmmsalu näeb maheviljale uusi võimalusi
Järgmine luguAP 2013: Kalmer Märtsoni Hinnu Seafarm otsib uusi võimalusi