Koja nõukogu liige Tanel-Taavi Bulitko tähistab juubelit

Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja nõukogu liige Tanel-Taavi Bulitko tähistab täna 50. aasta juubelit. Bulitko on ühtlasi Eesti Tõuloomakasvatajate Ühistu kauaaegne juht.

Tanel-Taavi Bulitko on pikaajaline Põllumajandus-Kaubanduskoja liige ja osaleb aktiivselt koja nõukogu töös. Ta on ka koja põllumajanduse grupi juhatuse esimees. Koja nõukogu esimees Sivar Irval ütles, et Tanel-Taavi Bulitko rolli Tõuloomakasvatajate ühistu tegevuse edendamisel on raske üle hinnata. „Bulitko on laialdaste kogemuste ja teadmistega professionaal, kes on toetanud Eesti tõuloomade aretustööd ja aidanud kaasa tõuloomade ekspordivõimekuse kasvule. Tunnustan ühtlasi Bulitkot koja arengule kaasa aitamise eest, tema panus nõukogu igapäevatöös on olnud märkimisväärne,“ lausus Irval. „Soovin Tanel-Taavile jõudu ka edaspidises koja nõukogu töös.“

Kauaaegne koja endine juht Roomet Sõrmus sõnas, et Tanel on pikki aastaid suure pühendumisega seisnud Eesti loomakasvatuse ja põllumajanduse arengu eest. „Tänu Taneli sihikindlale tööle ja eestvedamisele on Eesti piimakarja aretus jõudnud maailma tipptasemele ja meie tõukarja eksporditakse paljudesse riikidesse,“ kinnitas Sõrmus. „Tänuväärne on Taneli võime kogu hingega panustada oma töösse. Lisaks on Tanel väga hea suhtleja, kellel on väga lai suhtlusvõrgustik. Ta on väga tasakaalukalt juhtinud EPKK põllumajanduse gruppi ja panustanud koja nõukogu töösse,“ kiitis Sõrmus juubilari.

Põllumajandus-Kaubanduskoja liikmed ja töötajad ühinevad õnnesoovidega!

Eelmine luguEesti Põllumajandus-Kaubanduskoja kauaaegne juht lahkus ametist
Järgmine luguAnts Noot became the new head of the Estonian Chamber of Agriculture and Commerce