Järgmiseks nädalaks kavandatud Teraviljafoorum lükkub edasi

Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda on otsustanud 17. märtsiks Türile kavandatud Teraviljafoorumi 2020 teadmata ajaks edasi lükata. Koda annab endast parima, et foorum sellel aastal siiski toimuks, sest konverentsi teemad on sektori tulevikku silmas pidades väga olulised. Tänavuse foorumi teemaks on keskkonnahoid ja muutuvad keskkonnanõuded teraviljasektoris.

„Traditsiooniline Teraviljafoorum on põllumeeste hulgas oodatud sündmus ja ka sellel aastal oli ennast foorumile registreerunud üle 160 inimese. Paraku peame foorumi toimumise lähtuvalt valitsuse soovitusest edasi lükkama, et vältida riske nii osalejate kui foorumi esinejate tervisele. Ühtlasi soovib põllumajanduskoda anda oma panuse koroonaviiruse leviku tõkestamiseks,“ selgitas Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja juhatuse esimees Roomet Sõrmus.

Sõrmuse sõnul vabandab koda ebamugavuste pärast kõikide foorumi osalejate ja esinejate ees ning loodab mõistvale suhtumisele. Foorumi toimumise uus aeg otsustatakse lähtuvalt edasistest arengutest.

Lisainfo: Roomet Sõrmus, EPKK, tel 52 058 57, roomet.sormus@epkk.ee

Eelmine luguEttekanded: Teraviljafoorumi põhitähelepanu sektori majanduslikul kestlikkusel
Järgmine luguUuring annab olulist infot haneliste heidutuse erinevate meetmete tõhususe kohta