EPKK auliikmeks nimetati Valdur Miller, aumärgi kavaleriks Lemmi Maasik

17.  oktoobril Swissotelis toimunud Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja 15. aastapäeva tähistaval konverentsil nimetas koda oma auliikmeks Eesti Aiandusliidu kauaaegse esimehe ja EPKK koostööpartneri Valdur Milleri. Põllumajandus – Kaubanduskoja aumärgiga tunnustati EPKK nõuande valdkonna arendajat Lemmi Maasikut, kes tänaseni töötab Eesti Põllu- ja Maamajanduse Nõuandeteenistuse koordineerivas keskuses.

Auliikme nimetusega tunnustatakse igal aastal ühte inimest, kes oma aktiivse tegevusega on kaasa aidanud koja eesmärkide saavutamisele ning kellel on koja arengus ja tegevuses oluline koht ja tähendus. Aumärk väljendab koja austust, tunnustust ja tänu. Aumärk antakse eriliste teenete eest koja arengus.

Auliige ja aumärgi kavaler valitakse koja liikmete või juhatuse ettepanekul ning auliikme nimetamise ja aumärgi andmise otsustab Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja nõukogu.

EPKK auliikmeid ja aumärgi kavalere koondab EPKK Mõttekoda. Mõttekoda on koht, kus vabas vormis arutatakse Eesti põllumajanduse, toidu ja maaeluga seonduvaid küsimusi.

Lisainfo: EPKK juhataja Roomet sõrmus, tel 6009349, e-post: info@epkk.eewww.epkk.ee.

Eelmine luguEesti toidu konverents
Järgmine luguPresident Ilves: Euroopa Liidu eelarve peab olema õiglane