Biomassi väärindamine: Ilmunud on BB4V projekti uudiskiri

Foto: shutterstock.com

Ilmunud on Interregi Läänemere programmi projekti „BalticBiomass4Value“ (BB4V) järjekordne uudiskiri, millest leiate ülevaate:

  • eelseisvatest sündmustest;
  • valminud biomassi väärindamise ärimudelite aruandest;
  • projekti käimasolevatest tegevustest;
  • biomajanduse uudistest.

Uudiskirjas tutvustatakse äsjavalminud aruannet, milles on esitatud 12 ärimudelit bioenergia ja biotoodete toomiseks, mis koondavad endas Läänemere piirkonna riikide head näited, kasutades sisendina reaalseid ettevõtete praktikaid. Aruandega on võimalik tutvuda SIIN.

Projekti järgmiseks tegevuseks on valminud ärimudelite tutvustamine ettevõtetele. Selleks korraldatakse nii siseriiklikud kui rahvusvahelised ettevõtetele suunatud ärikonsultatsioonid. Eesmärk on omavahel kokku viia Läänemere piirkonna ettevõtted, kes on huvitatud biomassi jätkusuutlikust energiakasutamisest ja/või selle väärindamisest. Lisaks kaasame teadmiste ja tehnoloogia pakkujaid, kes saavad jagada oma kogemust ja osaleda võimaliku koostöö aruteludes.  

Kohtumised on virtuaalsed ning huvi korral saab täpsemat lisainfot SIIT ja EPKK projekti koordinaatorilt Riina Maruštšak, e-post: riina@epkk.ee, tel. +372 55 28 263.

Eelmine luguKüsitlus: 78% Eesti elanikest soovib aianduspoodide kiiret taasavamist
Järgmine luguMarko Gorban andis kojale ülevaate ÜPP strateegiakava ettevalmistustest