Aasta konsulent 2021 on Liia Lust

Aasta Konsulent 2021 Liia Lust. Foto: Erakogu

30. detsembril kuulutas Maaelu Edendamise Sihtasutus välja Aasta konsulendi 2021, kelleks sel aastal on maaettevõtluse ja finantsmajanduse konsulent Liia Lust.

Kolleegide sõnul on Liia staažika konsulendina alati väga asjalik nii oma nõuandetöös kui oma kodukandi külaelu arendajana. Kohusetundliku ja tööka partnerina on Liia Lust aastate jooksul aidanud väga paljusid põllumehi ja maaettevõtjaid. Oma tööd tunneb ta hästi, igapäevase nõuandetöö kõrvalt osaleb aktiivselt erinevates töörühmades ja nõuandesüsteemi arendustegevustes. 

Nõuandeteenistus on parimaid konsulente tunnustanud juba alates 2007. aastast. Aasta konsulendi valimisel võetakse arvesse kolleegide hinnangud kandidaatide töö kvaliteedile ja klientidelt saadud tagasiside, lisaks ka lõppeval aastal sõlmitud nõustamislepingute arv, rahaline maht ja nõustatud klientide hulk.

Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda õnnitleb oma head koostööpartnerit, põllumajanduspoliitika kujundamises aktiivselt kaasa löövat ja asjatundlikku konsulenti Liia Lusti tunnustuse puhul!

Maaelu Edendamise Sihtasutus korraldab põllu- ja maamajanduse alast nõuandetegevust kogu Eestis. MES nõuandeteenistusega on lepinguliselt seotud üle erinevate valdkondade 60 konsulendi.

Eelmine luguTagasivaade 2021. aasta olulisematele teemadele põllumajanduses
Järgmine luguValminud on säästva taimekaitse õppevideod