Töötukassa aitab põllumajandusettevõtteid ja tööotsijaid

Foto: shutterstock.com

Eestis kehtestatud eriolukorra tõttu on paljud inimesed ajutiselt tööta, sest ei saa kaugtööd teha või on nende töökoht sattunud majandusprobleemide tõttu raskustesse ning töötajad on saadetud koju. Samal ajal on põllumajandusettevõtete jaoks probleemiks vajaliku tööjõu leidmine – nii hooajatööliste leidmine kui ka oskustöötajate leidmine farmidesse või põllule.

Eesti Töötukassa avas internetikeskkonna, kus tööandjad saavad panna üles oma ajutised tööpakkumised ja tööd vajavad inimesed saavad kiiresti tööandjatega ühendust võtta ning tööd saada. Ajutiste töödega saab tutvuda SIIN.

Tööd saavad pakkuda just need ettevõtted, kes praegust olukorda silmas pidades vajavad ajutiselt lisatööjõudu. Kui tööandjal on soov oma tööpakkumised üles panna, siis tuleks sellest teada anda aadressile mariliis.aron@onlineexpo.com. Küsimuste korral tuleks võtta ühendust oma maakondliku osakonna tööandjate konsultandiga Kontaktid leiate SIIT.

Tööotsijatel on võimalik ajutiste tööde portaalis esitada küsimusi pakutavate töökohtade ja hüvede kohta ning ka soovitud töökohale kandideerida. Keskkonna kasutamine on nii tööandjatele kui tööotsijatele tasuta.

Töötukassa lehelt leiab ka tööpakkumisi nii põllumajanduse kui teistest valdkondadest. Põllumajanduse valdkonna tööpakkumised leiab e-Töötukassa lehelt SIIT.

Loe lisaks ka: Töötukassa avas ajutiste tööde keskkonna

 

Eelmine lugu1. aprillist rakendub Euroopa Liidus määrus toidu põhikoostisosa päritolu märkimise kohta
Järgmine luguPõllumeeste liidud: Välistööjõu asendamine põllumajanduses vajab pikemaajalist plaani