Tootja: ühisstendil jääd paremini silma

Ühisstendiga on rohkem tähelepanu garanteeritud. Foto:EPKK

Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda osaleb sügisel toimuval rahvusvahelisel Tallinna Toidumessil ühisstendiga. “See on koja toidutootjatele hea võimalus messil osalemise kulusid vähendada ja samas olla hästi nähtav ja leitav,” kommenteeris toiduvaldkonna projektijuht Janne Viisma.

EPKK pakub koja liikmetele Tallinna Toidumessil kohta ühisstendil, mis toimub 27.-28. septembrini 2023 Unibet Arena messikeskuses. “30. korda toimuv toidumess on seekord avatud ainult ärikülastajatele. Toidutootjale on see parimaks kohaks, et teha ennast nähtavaks ka rahvusvahelises plaanis. Eriti need, kes soovivad kanda kinnitada lähisturgudel. Eelmisel aastal osalesime küll paari ettevõttega aga ühisstendi külastas kordades rohkem inimesi, kui ettevõtjad oleks üksinda oma boksialal kliente oodanud,” julgustas Viisma tootjaid võimalusi kasutama.

Oma osalemissoovist Tallinna Toidumessil saab teada anda kuni 26. maini 2023.

Põhjused, miks ühisstendil osaleda:

  • Ühisstendil on hea ja silmapaistev asukoht.
  • Ühisstend on avar ning hea valgustusega ning paistab rohkem silma kui individuaalne (6m2) stend.
  • Stendi kujundamise, sisustamise ning osalemise korraldamise teeb EPKK ettevõtte eest.
  • Iga osaleja saab omale enda logoga infolaua, võimaluse kasutada ühist laoruumi ning stendil on paar lauda nõupidamiseks ning kliendikohtumiseks. Osaleja võib stendil kasutada ettevõtte reklaambännerit või muud reklaammaterjali vastavalt kokkuleppele.

Rohkem infot: Janne Viisma, janne@epkk.ee

Messi kohta leiab lisainfot: https://www.profexpo.ee/foodfair/

Eelmine luguEesti Jahimeeste Selts astus koja liikmeks
Järgmine luguMikro- ja väikeettevõtete põllumajandustooteid aitab töödelda ja turundada toetus