Tasuta kutsed koja liikmetele Eesti Põllumajanduse Aastanäitusele EPA2021

Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda ootab maaettevõtjaid sel sügisel taas Eesti Põllumajanduse Aastanäitusele EPA2021, mis toimub 13. ja 14. oktoobril 2021 Tartus Eesti Rahva Muuseumis.

Näitusel osaleb sel aastal ca 80 ettevõtetet, kohal on praktiliselt kõik juhtivad põllumajandusvaldkonnas tegutsevad ettevõtted, kelle täpsema nimekirja leiab www.epamess.ee.

Aastanäituse raames toimub ligi 40 erinevat seminari ja neli konverentsi – Aianduse visioonikonverents, Lihaveisekasvatuse aastakonverents, konverents Maheturg 2021 ja Metsandusfoorum. Kavas on palju põnevaid seminare nii loomakasvatuse kui maaviljeluse teemadel ettevõtetelt, kes nende teemadega igapäevaselt tegelevad. Lisaks arutleme näiteks rohepöörde finantseerimise võimaluste üle ja räägime maapoliitika teemadel, samuti riskijuhtimisest põllumajanduses jpm.

EPA2021 seminariprogramm koos seminaridele registreerimise võimalusega avaldatakse hiljemalt 25. septembril veebilehel www.epamess.ee

Kõigile  Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja liikmetele ning koja liikmesorganisatsiooni liikmetele pakume messile 6 tasuta ühe päeva kutset. Tasuta kutse saamiseks tuleb ennast registreerida 26. septembrini sellel lingil. Iga kutse kohta palume täita eraldi ankeedi. Messi ühe päeva kutse tavahind on 10 eurot.

Eelmine luguKutseeksamid oktoobris 2023
Järgmine luguKoja koostööpartneri Erametsaliidu juht vahetub