Täna õhtul pääsukesemärgiga tooted telesaates Me armastame Eestit!

Täna, 27. septembri õhtul kell 20 jõuab TV3 eetrisse teine saade telesaatesarjast „Me armastame Eestit!“ Koostöös saatetegijatega pöörame saates tähelepanu kõrge kvaliteediga tõelisele Eesti toidule, mis on valmistatud Eestis kodumaisest toorainest ning kannab pääsukesemärki. Teise saate pääsukesemärgiga auhinnakotid täidavad Eesti Pagari, E-Piima, Kivisaare Veski, Eesti Anni, Järveotsa Vutifarmi ja Maag Piimatööstuse kvaliteedimärki kandvad tooted. EPKK koos toidutootjatega on auhinnakotid välja pannud iga saate jaoks. Kokku on reedeõhtuti tulemas 12 saadet.

Põllumajandus-Kaubanduskoda (EPKK) on Eesti kõige tuntuma toidukvaliteedimärgi Tunnustatud Eesti Maitse (pääsukesemärk) väljaandjana ka tänavu korraldamas teavituskampaaniat märkide tuntuse tõstmiseks tarbijate hulgas. Oleme selleks kavandanud erinevaid turunduslikke ettevõtmisi, kus märke tutvustame ja üks neist on telesaade „Me armastame Eestit!“

„Me armastame Eestit“ on lõbus ja kaasakiskuv telemäng, kus tuntud eestlased panevad proovile oma teadmised Eestist. Saadet juhib Eda-Ines Etti, võistkondade kaptenid on Peeter Oja ja Mihkel Raud ning stuudioansamblit juhib Tomi Rahula. Võistkondade ülesandeks on vastata lihtsatele Eesti-teemalistele küsimustele. Selles on mõlemale võistkonnale toeks ja abiks stuudiopublik, mis jaguneb samuti kaheks. Loomulikult tuleb publikul saate võitmiseks mängijatele kõvasti kaasa elada ning laulumängudes hoogsalt kaasa laulda. Pingutused saavad ka premeeritud – iga võitjavõistkonna publiku liige saab vahva auhinnakoti kvaliteetsete ja maitsvate Eesti toidutoodetega.
Lisainfo: EPKK avalike suhete juht Malle Lind, malle@epkk.ee, tel 5096304
Eelmine luguMaaelu arengukavas tuleb rohkem tähelepanu pöörata toidutootmise konkurentsivõimele
Järgmine luguAP 2013: Ain Aasa ja Estonia ime