Tallinn FoodFestil avati taas piimabaar

27. kuni 29. oktoobrini toimub Tallinnas Eesti Näituste Messikeskuses Tallinn FoodFest 2016. Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda avab messil piimabaari „Piim – päeva pärl!“, kus messikülastajatele pakutakse degusteerimiseks erinevaid piimatooteid.

Huvilistele jagatakse värskelt valminud retseptikogumikku „Piimatoidud“. Põllumajandus-kaubanduskoja koostööpartner Piimandusmuuseum on igal messipäeval valmistamas ja pakkumas ka sõira, võid ja karaskit.

Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda alustas mullu kolmeaastase, eelkõige lastele ja noortele suunatud piimaprogrammi elluviimisega, mille eesmärk on suurendada piimatoodete tarbimist. Programmi raames on korraldatud ka piimastend Tallinna FoodeFestil. Piimaprogrammi läbiviimist rahastavad Euroopa Komisjon, Maaeluministeerium ja Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda.

Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja stendil on Tallinna Toidumessil oma tooteid tutvustamas ka Estonian Spirit, Kadarbiku Kõõgivili, RemedyWay, Bacula, Villermann, Linnamäe Lihatööstus, Karja Pagariäri, Saidafarm, Arke Lihatööstus ja Rõngu Pagar.

Eelmine luguHelsingi toidumessil tutvustavad oma tooteid Kadarbiku Köögivili ja Karila
Järgmine luguRiik peab sekkuma ebaausate kauplemistavade ohjamisse