Kutsume kuulama paneelarutelu “Sisserändajate roll Eesti tööturul ja hakkamasaamine COVID-19 tingimustes”

Foto: shutterstock.com

Teisipäeval, 27. aprillil ajavahemikus 13:30-15:30 toimub Zoomi vahendusel modereeritud paneelarutelu “Sisserändajate roll Eesti tööturul ja hakkamasaamine COVID-19 tingimustes”. Üritus on tasuta, toimub eesti keeles ja on avatud kõikidele huvilistele.

Paneelarutelus osalevad Ali Adil (toitlustusasutuste Damak kebab, Zaiga restoran ja Jiro Jiro Sushi omanik), Nuriyan Navruzova ja Kirill Jasnov (toitlustusasutuse The Kurze omanikud), Anet Cassandra Tanneberg (Pipedrive), Annika Sepp (Sotsiaalministeerium), Roomet Sõrmus (Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda), Anu Viltrop (Eesti Pagulasabi), Inga Rebane (Eesti Töötukassa), Karin Kiis (Eesti Töötukassa).

Paneelil arutatakse, kuidas COVID-19 on viimase aasta jooksul tööturgu ja olemasolevaid võimalusi mõjutanud – millised töövaldkonnad on praegusest olukorrast pigem kaotanud ja võitnud. Kuidas paremini haavatavamas olukorras olevaid inimesi Eesti tööturul hakkamasaamiseks toetada, keskendudes sisserändajate olukorra käsitlemisele.

Üritust modereerib Andrei Liimets. Kuulajatel on võimalus ürituse käigus paneelis osalejatele täiendavaid küsimusi esitada. 

Paneelarutelu korraldab MTÜ Johannes Mihkelsoni Keskus rahvusvahelise projekti “MAX – Maximizing Migrants` Contribution to Society” raames. Projekt on rahastatud Euroopa Liidu Varjupaiga, Integratsiooni- ja Rändefondi ning Kodanikuühiskonna Sihtkapitali poolt. Projekti koduleht on leitav SIIT.

Üritusel osalemiseks tuleb eelnevalt registreeruda SIIN. Päev enne paneelarutelu toimumist saadetakse Zoomi link, mille kaudu saab üritusega liituda. 

Täiendavate küsimuste korral kirjutada e-posti aadressil kristina@jmk.ee.

Eelmine luguJärgmise aasta riigieelarve peab toetama rohepööret põllumajanduses
Järgmine luguKoda on valitsuses heakskiidetud ebaausate kaubandustavade tõkestamise seaduse eelnõu kaua oodanud