Linas Agro OÜ astus Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja liikmeks

Foto: Linas Agro

Sel aastal 30. tegevusaastat tähistav põllumajandussisendite müügi ning teravilja kokkuostuga tegelev Linas Agro OÜ on alates 7. aprillist Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja liige.

Linas Agro OÜ on Leedu börsiettevõtte Linas Agro Group tütarettevõte, mille tegevusvaldkonnaks on põllumajandussisendite müük ning teravilja kokkuost Baltikumis ja Ukrainas. Laienemine Eesti turule oli ettevõtte strateegiline samm, pakkumaks tarnijatele Baltikumi-ülest müügikanalit ja klientidele laiapõhjalist ning soodsat tootevalikut. Kui algselt tegeles Eestis seemnete müügiga tütarettevõte Dotnuva Baltic AS, siis alates sellest aastast esindab Linas Agro OÜ Dotnuva Seeds kaubamärki ning Dotnuva Baltic AS keskendub masinate ja seadmete müügile.

Ettevõte alustab Eestis põllumajandussaaduste kokkuostu ja turustamist rahvusvahelistele turgudele, olles üks suurimaid Baltikumi teravilja eksportijaid. Oma valdkonna ühe vanima, sel aastal 30. tegevusaastat tähistava ettevõtte visiooniks on saada põllumajanduse liikumapanevaks jõuks ja missiooniks on toetada konkurentsivõimelise põllumajanduse teket Baltikumis.

Linas Agro Eesti meeskond kaasab jätkuvalt uusi kolleege, kuna tegeletakse aktiivselt tegevusvaldkondade laiendamisega ja tuuakse turule täiendavaid tootegruppe. Ettevõtte jaoks on oluline pikaaegne ja vastastikku kasulik koostöö Eesti põllumajandustootjatega. Kuna Linas Agro on jätkuvalt turule sisenemise positsioonis, siis senine soe vastuvõtt annab indu, et saada Eesti põllumajandustootjatele edukaks ja usaldusväärseks koostööpartneriks.

Linas Agro tegemistega saab lähemalt tutvuda ettevõtte kodulehel.

Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda soovib oma uuele liikmesettevõttele Linas Agrole palju edu ja viljakat koostööd!

Eelmine luguKoda on valitsuses heakskiidetud ebaausate kaubandustavade tõkestamise seaduse eelnõu kaua oodanud
Järgmine lugu18.04.2022 – EPKK infopäev piima väikekäitlejatele