Koja FB-lehel hakkavad ilmuma igapäevased EPA messiuudised!

Eelmisel aastal avati EPA mess uudseleiva lõikamisega. Kohal olid Aasta põllumees 2021 Andres Vaan, tollane maaeluminister Urmas Kruuse, EPKK nõukogu esimees Sivar Irval, Leivaliidu president Uno Kaldmäe ja toonane EPKK juhatuse esimees Roomet Sõrmus. Foto: Ove Maidla

EPA 2023 koputab uksele ja seekordne mess on juubelihõnguline. Valdkonna märgilisel aastasündmusel täitub nimelt juba viies aasta. Tänavusel messil jätkub juttu kauemaks – selle tõestuseks on avatud messistuudio, mis kestab lausa kaks päeva. Valdkonna eksperdid ja praktikud jagavad nõuandeid ning kogemusi.

Otsestuudios räägime looma- ja viljakasvatusest ja sellest, milliste väljakutsetega pidid sektori ettevõtted ja neis töötavad inimesed ekstreemsetes ilmastikuoludes kokku puutuma. Ei puudu ka metsa, keskkonna ja kliimapoliitika teemad.

„Keerukad ilmastikuolud tänavu kevadel ja suvel on pannud sektorit veelgi rohkem koostööd tegema. Kui meenutada kasvõi silovarumisel tekkinud murekohti ja seda, kuidas võhivõõrad inimesed niitmiseks oma heinamaid pakkusid, siis võib küll öelda, et tulime sellest perioodist välja tugevamana kui enne,“ rääkis EPKK juhatuse esimees Ants Noot. „Sügis ongi selleks paras aeg, et saagikoristuse järgselt ühiselt arutada, mis õnnestus ja mida järgmistel kordadel muuta või paremini teha. Stuudio formaat passib selleks hästi nagu eelmine aasta ka kinnitas,“ lisas ta.

11.-12. oktoobrini kestev EPA stuudios leiab kasulikku infot ka nõudlikum messikülastaja. Igal juhul tasub kohal olla ja kuulata, millest kahel päeval juttu tuleb, sest kava on pikk ja kirev.

Rohkem infot: http://epamess.ee/

Eelmine luguKutseeksamid oktoobris 2022
Järgmine luguEesti toidu kuu: kuidas on eestlaste toidulaud viimastel kümnenditel muutunud