Toidutootjad esitlevad oma tooteid Tallinna toidumessil

29. septembrist kuni 1. oktoobrini toimub Tallinnas Eesti Näituste paviljonides taas Tallinna Toidumess. Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda viib messile neli ettevõtet: Kadarbiku Köögivili OÜ, Must Küüslauk OÜ, Bacula AS ja Nõo Lihatööstus OÜ. Tänavune toidumess on ärimess ja suunatud Eesti toiduainetööstuse, toitlustuse, hotellinduse, kaubanduse ja paljude sidusalade esindajatele ning valdkonna spetsialistidele ka lähinaabrite juurest.

Messil on osalemas ja uudiseid, trende ja innovatsiooni pakkumas üle 130 eksponendi. Kõrvuti toidutootjate, maaletoojatega on messil väljas seadmete-, sisustus-, tehnika- ja tehnoloogiettevõtted. Uued lahendused roheliikumises, pakendis, logistikas, kaupade hoiul ja transpordis, nutikad IT-lahendused tarneahelas – kõike seda pakuvad messil osalejad oma praegusetele ja tulevastele koostööpartneritele. Toidumess on läbi oma 28-aastase ajaloo näidanud ehedalt meie toidukultuuri arengut ja pakub tuge valdkonnas tegutsevatele ettevõtjatele kriisist ülesaamiseks.

Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja ja tootjate 35-ruutmeetrise ühisstendi leiab numbri C-306 järgi. Stendi kujundas EPKK pikaajaline koostööpartner disainer Marju Liigand, stendi ehitas Bruster OÜ. Toidumessi FB ürituse link on siin.

Lisaks EPKK stendil osalevatele ettevõtetele on messil väljas ka EPKK liikmed E-Piim Tootmine AS, Eesti Pagar AS, Lõuna Pagarid AS, Moe OÜ, Puljong OÜ, Saaremaa Lihatööstus OÜ, Salvest AS, Tartu Mill AS, Valio Eesti AS. 

Messil osalemist rahastatakse turuarendustoetuse toel.

Eelmine luguSüsiniku piirimeede seab ohtu Eesti toidutootmissektori konkurentsivõime
Järgmine luguKutseeksamid oktoobris 2021