Jõuluajal kinos Artis tasuta multikad ja mõnusad piimatooted

Kahel järjMM_S15_Piimestikusel nädalavahetusel – 19. ja 20. detsembril ning 26. ja 27. detsembril kell 11.30 – kutsuvad Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda ja kino Artis suuri ja väikeseid animafilmide sõpru perehommikule Mudilaste multilaegas, kus avaneb toiduteemaline eriprogramm PIIM – PÄEVA PÄRL!

Tasuta filmiprogrammis räägivad kõik lood toiduainetest, näha saab nii kodu- kui välismaiseid lõbusaid ja õpetlikke animafilme. Programmi pikkus on 40 minutit. Pärast filmide vaatamist trallib lastega Jänku-Juss ning kino kohvikus on avatud piimabaar, kus soovijad saavad tasuta piima ning jogurtit mekkida.

Detsembri alguses on kahe nädala jooksul multifilmiprogrammi käinud vaatamas juba ligi 3500 last. Tegemist on teise sarnase üritusega, eelmine multilaegas avanes septembris, mil kinno jõudis 2000 last. Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda alustas tänavu aastatel 2015-2017 läbiviidava piimaprogrammi elluviimisega, mis on eelkõige suunatud noortele. Piimaprogrammi eesmärk on piima ja piimatoodete maine parandamine, tarbimise sageduse ning koguse suurendamine Eestis. Programmi raames korraldatakse mitmeid avalikkusele suunatud üritusi, nagu osalemine toidumessidel ja avatud uste päevi piimafarmides, koolitusi ning valmistatakse trükiseid noortele. Piimaprogrammi läbiviimist rahastavad Euroopa Komisjon, Maaeluministeerium ja Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda.

Kino Artis asub Tallinnas Solarise keskuses, Estonia pst 9.

Vaata lähemalt Kino Artis kodulehelt

Eelmine luguBürokraatiat ühise põllumajanduspoliitika rakendamisel tuleb vähendada
Järgmine luguViiendik tarbijaist eelistab alati pääsukesemärgiga tooteid