EPKK nõukogu liikmed Mati Koppel ja Andi Saagpakk saavad presidendi teenetemärgi

President Toomas Hendrik Ilves kirjutas 5. veebruaril alla otsusele, millega Eesti tunnustab iseseisvuspäeva eel riigi teenetemärkidega 99 inimest. “Eesti kõrgeim tänu kuulub erinevate elualade inimestele nii kodumaal kui ka kaugemal, kelle igapäevane pühendumus oma tööle, oma kutsumusele ning seeläbi Eesti paremaks muutmisele väärib meie riigi tunnustust,” ütles president Ilves. “Nende inimeste tubliduse lood kokku näitavad Eesti suuremaks kasvamist.” Teiste hulgas saavad teenetemärgi ka kaks Põllumajandus-Kaubanduskoja nõukogu liiget – Mati Koppel ja Andi Saagpakk.

 

Valgetähe teenetemärgiga tunnustab Eesti meie andekaid teadlasi. Nende seas on Eesti Taimekasvatuse Instituudi direktor, põllumajandusteadlane ja sordiaretaja Mati Koppel.

Tunnustuseks ettevõtluse edendamise eest saab Valgetähe teenetemärgi Saarema Piimatööstuse juhatuse esimees Andi Saagpakk. President tunnustab Valgetähe teenetemärgiga teraviljakasvatuse, maaelu ja ühistegevuse edendamise eest ka EPKK liikme Kevili nõukogu esimeest Jaak Läänemetsa Lääne-Virumaalt.

Loe lisaks: Vabariigi President annab iseseisvuspäeva eel riigi teenetemärgid 99 inimesele

Eelmine luguSaidafarm on üks 2013. aasta keskkonnasõbralikum ettevõte
Järgmine luguÜheteistkümne riigi tootjad pole rahul nn „piimatrahvi“ rakendamisega viimasel kvoodiaastal