Eesti tootjad messil Riga Food 2011

Riia mess 2011.jpg7. septembril Riias, Kipsala messikeskuses alanud Baltimaade suurimal rahvusvahelisel toidumessil Riga Food 2011 tutvustavad oma tooteid Põllumajandus-Kaubanduskoja korraldatud Eesti ühisstendil Arke Lihatööstus AS, AS Balbiino, OÜ Luke Farmimeierei, Põltsamaa Meierei Juustutööstus OÜ, Taarapõllu Talu ja OÜ Rovita. Ettevõtted soovivad messil esinedes leida koostöövõimalusi lähiturgudel Lätis ja Leedus ning tutvustada oma kvaliteetseid tooteid. Eesti stend asub 2. hallis, stendi number on D22/E15.

Stendi kujunduse tegi EPKK pikaajaline koostööpartner disainer Marju Liigand, stendi ehitas üles Taveco Disain OÜ, messikaubad transportis Riiga Upex LS.

Lisaks Eestile on messil rahvuslike stendidega esindatud veel Läti, Leedu, Georgia, Valgevene, Itaalia, Moldova, Tšehhi, Bulgaaria, Kanada, Prantsusmaa ja Poola. Kokku tutvustab messil oma tooteid 578 ettevõtet 40 riigist.
Kuni 10. septembrini kestval messil on kavas gastronoomia festival, palju erinevaid võistlusi kokkadele, pagaritele, sommeljeedele ja baristadele, selgitatakse parim leivatoode, parim või, parim kefiir, Läti maitsvaim mesi jmt. Seminaril „Läti toidutööstus rahvusvahelisel turul“ arutletakse, kuidas oma toodetega jõuda rahvusvahelisele turule.
Lisainfo: EPKK juhataja Roomet Sõrmus, tel 5205857, e-post: roomet.sormus@epkk.ee.
Eelmine luguPRIA kutsub maaelu mitmekesistamiseks investeeringutoetust taotlema
Järgmine luguEesti tootjad messil Riga Food 2011