Eesti Maaülikooli Üliõpilasesindus otsib toetajaid

Foto: Pixabay

Selle aasta sügisel toimuvad Eesti Maaülikoolis suured muutused. Nimelt korraldatakse esmakursuslastele sisseelamise päevad nimega – “FoxFest”. Selle raames on 2023. aasta EMÜ esmakursuslastel kohustus kooliga alustada juba 30. augustil.

“FoxFest” toimumise eesmärgiks on sügavad suhted kooliga, kursusesisene ja kursuste vaheline sõbrunemine, vajalike sidemete loomine ja positiivselt meelestatus õpingute osas.

Küsimusele miks toetada „FoxFest“ sündmust, vastas Eesti Maaülikooli Üliõpilasesindus, et põllumajandussektoris tegutseval ettevõttel on hea võimalus panustada oma tulevaste kolleegide ülikooliellu. „Antud üritus aitab vähendada tudengite väljalangevust Eesti Maaülikoolist. Samas annab see toetajatele võimaluse tutvustada oma ettevõtet kui tulevast praktika ja töökoha pakkujat,“ seisab pöördumises. „Koostöö korral kajastame toetajaid EMÜ sotsiaalmeediates, kuhu lähevad üritusest fotod koos tänusõnade ja reklaamtekstiga. Oleme avatud ka teistele võimalustele ja lahendustele, mida kirjas mainitud ei ole.“

FoxFest kuupäevadeks on 30. ja 31.august ning 1. september, korralduslik pool teostatakse koostöös Maaülikooli organisatsioonidega. FoxFest on festival tudengitele, mille eesmärgiks on tudengielu tutvustus, mis hõlmab endas koolitusi, loenguid ja töötubasid. Üritus on tudengisõbralik, meelelahutuslik, kuid hariduslike põhimõtetega ning info edastamiseks kasutatakse praktilisi vahendeid.

Kontakt:  

Eliise Tamme, Eesti Maaülikooli Üliõpilasesinduse esimees

tel: 5694 8906; ye.juhatus@emu.ee

Eelmine luguMullaseireseadus korrastab ELi põldude seisukorda
Järgmine luguLoomaarstiteadlaste koostöö viiakse uuele tasemele