DAVA Foods Estonia astus Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja liikmeks

Fotol: DAVA Foods Estonia AS juht Vladimir Sapožnin, autor: erakogu

Eesti juhtiv ning suurim munatööstus DAVA Foods Estonia on alates 1. veebruarist Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja liige. DAVA Foods Estonial on pikaajalised juured Eesti põllumajanduses. Loo lähistel asuvas farmis toodetakse Eesti tarbijatele kvaliteetseid kodumaiseid kanamune, kasutades selleks kaasaegset tehnoloogiat, Skandinaavia stiilis juhtimist ja rangeimaid tootmise, bioloogilise ohutuse ning hügieenialaseid standardeid.

DAVA Foods Estonia munatööstus koosneb kuuest farmist, kus on aastas keskmiselt 275 000 kana. Aastas munevad nad ca 80-85 miljonit kodumaist Eggo muna, mis moodustab ca 40% kõigist Eestis toodetavatest munadest.

DAVA Foods Estonia loodi 2015. aasta detsembris kahe munatööstusettevõtte, Koks Munatootmine OÜ ja Muna Foods OÜ, liitmise teel. DAVA Foods Estonia omanik on 100% Taani ettevõte DAVA Foods Holding.

Eggo munad on alati kvaliteetsed, toitainerikkad ja ohutud ning jõuavad Eestimaa kauplustesse iga päev värskena. Vana tõdemuse järgi kasvab kõige maitsvam toit ikka kodukoha ümber.

Eggo munad on tuntud kui Eesti munad, sest ettevõte väärtustab väga kohalikku toitu ja kanadele pakutakse söötades võimalikult palju Eesti päritolu teravilja. Ajal, mil importtoitu on inimeste söögisedelil üha enam, tasub meeles pidada, et Eesti muna puhul saab alati olla kindel toidu kvaliteedis. Eggo kanamunad kannavad ka Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja poolt välja antavat Pääsukesemärki, mis viitab munade kodumaisele päritolule ja heale kvaliteedile.

DAVA Foods Estonia tegemistega saab lähemalt tutvuda ettevõtte kodulehel.

Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda soovib oma uuele liikmesettevõttele palju edu ja viljakat koostööd!

Eelmine luguMaaeluminister: näeme Eestit biomajanduse tunnustatud arenduskeskusena Euroopas
Järgmine luguEesti paistab silma taimekaitsevahendite säästliku kasutamise poolest