Baltic Agro AS on olnud 20 aastat Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja liige

Baltic Agro stend esimesel Eesti Põllumajanduse Aastanäitusel EPA2019. Foto: EPKK

Eestis aktiivselt viljaäris, taimekaitse ja seemnevilja turul tegutseval Baltic Agrol täitub täna 20 aastat Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja liikmena.

“Baltic Agro on läbi aastate olnud nii põllumajanduskojale kui kogu Eesti põllumajanduse kogukonnale oluliseks koostööpartneriks. Nad on alati olnud nii nõu kui jõuga abiks erinevate teemade käsitlemisel. Baltic Agro esindajad on aktiivselt osalenud koja teraviljatoimkonna töös ning panustanud erinevate sündmuste ja seminaride korraldamisse. Oleme tänulikud selle pikaajalise koostöö eest,” ütles Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja juhatuse esimees Roomet Sõrmus.

Baltic Agro Eesti kuulub koos Läti ja Leedu Baltic Agro filiaalidega Danish Agro koosseisu. Danish Agro grupi eesmärk on koondada kogemused, teadmised ja oskused erinevatest riikidest ning olla seeläbi eelistatuim, suurim ja kõige olulisem partner põllumeestele Skandinaavias ja Läänemere regioonis.

Lisaks viljaäri, taimekaitse ja seemnevilja turul tegutsemisele on Eesti põllumajanduse paremaks teenindamiseks Baltic Agro toodete ja teenuste valikus ka loomakasvatusele vajalikud söödad ja tarvikud, viljakuivatid ja teraviljakäitlusseadmed ning põllumajandusteenused ja põllumajandustehnika rent. Baltic Agro peakontor asub Harjumaal ning müügiesindajad on pea igas maakonnas.

Baltic Agro tegemistega saab lähemalt tutvuda ettevõtte kodulehel ning juba järgmisel nädalal toimuval Eesti Põllumajanduse Aastanäitusel EPA2021, kus toimub loomakasvatuse seminar “Mineraalsöödad – mida ja miks kasutatakse?” ning taimekasvatuse seminar “Põllumuldade hapestumine ja pH täpne kaardistamine”. Rohkem infot ja registreerimine SIIN.

Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda soovib oma pikaajalisele liikmesettevõttele palju edu ja viljakat koostööd!

Eelmine lugu05.10.2022 EPKK infopäev „Täppisviljelus ja digilahendused taimekasvatuses – tark väetamine“
Järgmine luguPõuane suvi kahjustas saaki