Algab vastuvõtt Maaülikooli vabadele õppekohtadele

Foto: Eesti Maaülikool

Alates 9. augustist saab esitada avaldusi Eesti Maaülikooli esimese ja teise astme vabadele õppekohtadele. 

Magistriõppes toimub lisavastuvõtt 18. augustini (k.a) aianduseergonoomikageodeesia, kinnisvara- ja maakorraldusekalanduse ja rakendusökoloogialoomakasvatusemetsamajanduse ja metsaökoloogiametsatööstuse, põllumajandussaaduste tootmise ja turustamisetoiduainete tehnoloogiatootmistehnika ning ökonoomika ja ettevõtluse erialal.

Vastuvõtutingimused on samad kui korralise vastuvõtu puhul (vaata lähemalt SIIT). Kui kandidaat peab sooritama vastuvõtukatse, siis toimub see 23. augustil kell 13. Vastuvõetute nimekiri avalikustatakse 25. augusti hommikul kell 9 ja oma õppimatulek tuleb kandideerijatel kinnitada kahe päeva jooksul.

Bakalaureuse-, ehitusinseneri- ja rakenduskõrgharidusõppesse toimub lisavastuvõtt 18. augustini (k.a) kalanduse ja rakendusökoloogiapuidutöötlemise tehnoloogiapõllumajandussaaduste tootmise ja turustamise, tehnotroonika ning vesiehituse ja veekaitse õppekaval. 

Vastuvõtutingimused on samad kui korralise vastuvõtu puhul (vaata lähemalt SIIT). Kui kandidaat peab sooritama vastuvõtukatse, siis toimub see 23. augustil kell 10. Vastuvõetute nimekiri avalikustatakse 25. augusti hommikul kell 9 ja oma õppimatulek tuleb kandideerijatel kinnitada kahe päeva jooksul. 

Lisainfo: õppeosakonna juhataja Ina Järve, 731 3011

Eelmine luguPõllumeeste ja mesinike koostöö kannab vilja ja annab nektarit
Järgmine luguPõllumajandustoetusi ähvardav suur langus seab ohtu keskkonnaeesmärgid