Põllumajanduskoja juhatus jätkab tööd kaheliikmelisena

Eile, 7. jaanuaril toimus Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja nõukogu koosolek, kus päevakorras oli juhatuse liikmete valimine.

„EPKK põhikirja järgi valib nõukogu juhatuse liikmed tähtajaliselt kolmeks aastaks ja juhatus on kuni kolmeliikmeline,“ ütles koja nõukogu esimees Olav Kreen. „Eile valis koja nõukogu järgmiseks kolmeks aastaks välja kaks juhatuse liiget: Roomet Sõrmus juhatuse esimeheks ja Vahur Tõnissoo juhatuse liikmeks,“ jätkas Kreen. Sellega tunnustas nõukogu Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja poolt viimastel aastatel tehtut ja seeläbi ka nende meeste senist suurt panust EPKK juhtimisel.

Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda tänab hea töö eest senist koja juhatuse liiget Tiina Saronit, kes on otsustanud kandideerida Maaeluministeeriumi kantsleri ametikohale. Järgmisel nõukogu koosolekul on kavas otsustada, kas ja millal valitakse ka kolmas juhatuse liige.

Lisaks kinnitati koosolekul koja mahetoimkonna esimeheks tulundusühistu Wiru Vili juhatuse liige Hardo Vahemäe.

1996. aastal loodud Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda on suurim põllumajanduse ja maamajandusettevõtete esindusorganisatsioon Eestis. Koda koondab mittetulundusühinguid, ühistuid ja ettevõtteid põllumajanduse, põllumajandussaadusi töötleva tööstuse, metsanduse ja maamajanduse erinevatest valdkondadest.

Lisainfo: Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja nõukogu esimees Olav Kreen, tel 5142124, olav.kreen@epkk.ee

Eelmine luguIlmus tõuloomade eksporti tutvustav trükis
Järgmine luguPõllumajanduse ja maaelu eelinfo 3. nädal