Messid

Juba aastaid korraldab EPKK koostöös põllumajandusministeeriumiga Eesti toodete tutvustamiseks Eesti ettevõtete ja riigi ühisstende nii kodu- kui välismessidel.

EPKK alustas ühisstendide korraldamisega rahvusvahelistele põllumajanduse ja toiduainemessidele 1997. aastal. Pakume oma liikmetele ja samuti teistele firmadele lihtsamat võimalust hankida uusi ärikontakte, kohtuda äripartneritega, laiendada turgu ning hoida end kursis tootearenduse trendidega.

Kuna messil osalemine on suhteliselt kallis, aitab ühise ekspositsiooniga toodete esitlemine ettevõtetel kokku hoida kulutusi. Samuti on sel viisil parem eksponeerida Eestit kui tervikut, messimelus paremini silma paista ning jätta osa asjaajamist professionaalide hooleks. Lisaks toodete ühistutvustamisele korraldab EPKK Eesti ettevõtete osalemist kontakt- ja ärimessidel, mille põhirõhk on otseste ärikontaktide sõlmimisel ja väiksem toodete tutvustamisel tavatarbijale.

Juba aastaid on EPKK korraldanud ühisstende Berliinis toimuval iga-aastasel toidumessil Roheline Nädal (Internationale Grüne Woche). Samuti on Eestile lähedane ja tuttavas keskkonnas toimuv sündmus kevadeti Vilniuses peetav põllumajanduse, toiduainete ja pakendimess AgroBalt, aga samuti ka Riga Food naabrite lätlaste pealinnas, kus Eesti juba aastaid osalenud on. Lisaks on kujunenud meie jaoks traditsiooniks iga kahe aasta järel Saksamaal Kölnis toimuv maailma suurimaks toidumessiks peetav ANUGA. Viimastel aastatel on koda edukalt esinenud ka põhjanaabrite soomlaste toidu- ja elulaadimessil Viini, Ruoka ja Hyvä Elämä.

Kodumaistest näitustest oleme aastaid osalenud Tallinna toidumessidel ja Tartu Maamessil.